X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil Warszawa -Katowice
Odpowiedz

Accofil Warszawa -Katowice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewe000 Koleżanka
    Postów: 130 18

    Wysłany: 7 lutego 2023, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy ktoś ma na sprzedaż accofil na tej trasie?

  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 748 1278

    Wysłany: 7 lutego 2023, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    został mi accofil, którego nie będę juz używać.

    Sprzedam 2 opakowania Accofil - 10 ampułkostrzykawek.
    Ważne do: 08.23 i 09.23.
    Przechowywane w lodówce. Ze względu na transport - małopolskie z odbiorem w Krakowie. Nie ryzykowałbym przesyłki
    Cena: 180 za opakowanie

    ruzgar lubi tę wiadomość

    age.png
  • ruzgar Koleżanka
    Postów: 46 7

    Wysłany: 7 lutego 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The_sleeping_beauty wrote:
    został mi accofil, którego nie będę juz używać.

    Sprzedam 2 opakowania Accofil - 10 ampułkostrzykawek.
    Ważne do: 08.23 i 09.23.
    Przechowywane w lodówce. Ze względu na transport - małopolskie z odbiorem w Krakowie. Nie ryzykowałbym przesyłki
    Cena: 180 za opakowanie

    byłabym chętna, wysyłam zaproszenie do przyjaciółek

  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 748 1278

    Wysłany: 7 lutego 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruzgar wrote:
    byłabym chętna, wysyłam zaproszenie do przyjaciółek

    Dodana :) pisz prosze

    age.png
  • Hope33! Koleżanka
    Postów: 52 1

    Wysłany: 16 marca 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam 14 ampułkostrzykawek Accofil(dwie paczki). Cena za paczke 180 zl. Przechowywane w lodówce. Odbiór Opolszczyzna, blisko autostrady A4, gdzie możemy sie umówić na odbiór. Posiadam również estrofem, kikla paczek. Kontakt najlepiej telefoniczny 603 639 736 lub mail: [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ