X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Timber Autorytet
    Postów: 266 388

    Wysłany: 5 marca 2021, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierściucha wrote:
    Kochana, ja miałam betę 116,4 w 7dpt zarodka z 6tej doby 5AA i mam 2ch chłopców bliźnięta jednojajowe 😁

    Cudownie 😍 podwójne szczęście.

    Timber
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 6 marca 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podchodzące do transferu w Reprofit ile zarodków rezerwowałyście 1 czy więcej. Ja kazałam jeden ale tak teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam.

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 6 marca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki21 wrote:
    Dziewczyny podchodzące do transferu w Reprofit ile zarodków rezerwowałyście 1 czy więcej. Ja kazałam jeden ale tak teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam.
    Ja mam jeden, ale jakby co to jest możliwość otrzymania kolejnego od tych samych dawcow

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber oby ta historia juz się skończyła sukcesem, zapowiada się dobrze 🍀 czyli w sumie ostro się wspierałas lekami, ciekawe czy bez nich ale z az też by był sukces :>
    Tak czy tak, wspaniale 😁

    Timber lubi tę wiadomość

  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 6 marca 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Ja mam jeden, ale jakby co to jest możliwość otrzymania kolejnego od tych samych dawcow
    Dzięki Zocha jak nic się nie wydarzy to w maju chciebyśmy podejść. Mam mięśniaki i kazali mi opis usg przysłać jeszcze przed rozpoczęciem procedury.

  • bezia Autorytet
    Postów: 261 113

    Wysłany: 6 marca 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn po histeroskopii, ile po niej krwawilyscie?
    Miałam wczoraj rano, do dziś ból i krwawienie 🥺🥺
    Nastawiłam się że będą zrosty, w końcu cc oraz 3 czyszczenia, ale o dziwo czysto, aż mi to nie pasuje, bo wszyscy mówili że najprawdopodobniej będą 🤦‍♀️
    Wyszła tylko minimalnie w jednym miejscu zaczerwieniona śluzówka oddane do badania hist.

    AZ czekamy ❄️❤️ eurofertil

    AZ invimed 7.05 transfer blastki ❄️ 3AB 😔 beta poniżej 2,3

    Kiry BX brak dużo implantacyjnych

    10.20 punkcja 0 ❄️
    07.20 przerwana stymulacja
    01.20 CP
    04.19 poronienie 6 tydz
    10.16 CP
    30.09.2009 ❤️❤️ córka
    11.2007 poronienie 6 tydz
    05.2007 16 tydz ciąża obumarła 😢😢
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 6 marca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezia wrote:
    Do dziewczyn po histeroskopii, ile po niej krwawilyscie?
    Miałam wczoraj rano, do dziś ból i krwawienie 🥺🥺
    Nastawiłam się że będą zrosty, w końcu cc oraz 3 czyszczenia, ale o dziwo czysto, aż mi to nie pasuje, bo wszyscy mówili że najprawdopodobniej będą 🤦‍♀️
    Wyszła tylko minimalnie w jednym miejscu zaczerwieniona śluzówka oddane do badania hist.

    Hej, ja zakrwawiłam dosłownie raz, zaraz po zabiegu, po wysiusianiu się. Miałam robiony scraching i pobraną próbkę do badań histo-pato, żeby sprawdzić czy mam adenomiozę.

    bezia lubi tę wiadomość

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • Timber Autorytet
    Postów: 266 388

    Wysłany: 6 marca 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Timber oby ta historia juz się skończyła sukcesem, zapowiada się dobrze 🍀 czyli w sumie ostro się wspierałas lekami, ciekawe czy bez nich ale z az też by był sukces :>
    Tak czy tak, wspaniale 😁

    Tego nie wiem jak by było bez leków.
    Też myślałam czy teraz dlatego, że AZ beta ruszyła, czy może jednak wszystko razem.
    Wiem, że z kirem AA nie jest łatwo.
    Na razie jednak czekam co się będzie działo.
    Wczoraj się cieszyłam, dzisiaj już znów myślę.

    Timber
  • Timber Autorytet
    Postów: 266 388

    Wysłany: 6 marca 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezia wrote:
    Do dziewczyn po histeroskopii, ile po niej krwawilyscie?
    Miałam wczoraj rano, do dziś ból i krwawienie 🥺🥺
    Nastawiłam się że będą zrosty, w końcu cc oraz 3 czyszczenia, ale o dziwo czysto, aż mi to nie pasuje, bo wszyscy mówili że najprawdopodobniej będą 🤦‍♀️
    Wyszła tylko minimalnie w jednym miejscu zaczerwieniona śluzówka oddane do badania hist.

    Ja miałam zrosty, dokładnie nie pamiętam jak długo, ale plamiłam kilka dni.

    bezia lubi tę wiadomość

    Timber
  • eve-12345 Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 7 marca 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny, odczytuje Was od dłuższego czasu, super ze wam sie udaje naprawde sie ciesze. Niestety mi sie nie udawało i nadal sie nie udaje....z grubsza...jestem po kilku tradycyjnych in vitro ze skutkiem 0. Jestem tez po 1 AZ, niestety tez 0. Chcemy jeszcze raz podejsc lekarz nie widzi przeciwskazan. Tylko nie wiem czy ja jeszcze dam rade...i nie chodzi mi ze fizycznie nie dam rady czy tez psychicznie....spoko dam tylko że wiecie...skonczyłam miesiąc remu 42 lata......i tu sie coraz bardziej niepokoje zastanawiam czy ja po prostu nie jestem ZA STARA???!!! wiem ze są wsród was dziwczyny w moim wieku...jak wy do tego podchodzicie....jak sobie radzicie....wiecie na rodziców nie moge liczyc, sa juz wiekowi i z malutkim dzieckiem na pewno nie dadza sobie rady kiedy ja wróce do pracy...na pewno bedzie żłobek...ale czy to wystarczy???

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 7 marca 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve-12345 wrote:
    witajcie dziewczyny, odczytuje Was od dłuższego czasu, super ze wam sie udaje naprawde sie ciesze. Niestety mi sie nie udawało i nadal sie nie udaje....z grubsza...jestem po kilku tradycyjnych in vitro ze skutkiem 0. Jestem tez po 1 AZ, niestety tez 0. Chcemy jeszcze raz podejsc lekarz nie widzi przeciwskazan. Tylko nie wiem czy ja jeszcze dam rade...i nie chodzi mi ze fizycznie nie dam rady czy tez psychicznie....spoko dam tylko że wiecie...skonczyłam miesiąc remu 42 lata......i tu sie coraz bardziej niepokoje zastanawiam czy ja po prostu nie jestem ZA STARA???!!! wiem ze są wsród was dziwczyny w moim wieku...jak wy do tego podchodzicie....jak sobie radzicie....wiecie na rodziców nie moge liczyc, sa juz wiekowi i z malutkim dzieckiem na pewno nie dadza sobie rady kiedy ja wróce do pracy...na pewno bedzie żłobek...ale czy to wystarczy???
    A jeśli nie teraz to kiedy? Nie zawsze życie układa się tak jak by się chciało. Ja będę podchodzić wkrótce do AZ mając 45 lat. Ja zakładam, że będziemy, o ile się wszystko uda, ogarniać sami. Zawsze byłam przeciwnikiem żłobka, ale jak będzie trzeba to będzie żłobek. Jak ja się urodziłam to moi rodzice też nie mieli nikogo w okolicy kto by mógł na co dzień pomagać. A jednak pomyślmy, że jak byłyśmy dziećmi to nie było pampersów tylko 10 pieluch z tetry pranych i prasowanych codziennie, zupki gotowane w domu, no ibtakue czasy, że połowa dnia w kolejkach i polowaniu na to co rzucili do sklepu. Na pewno damy radę 💪

    Bellakawa, Zuza6, Maggi, karolcia35, Timber, Virginia lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 7 marca 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Duphaston doustnie😊
    Sywi, masz zaproszenie

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2485 3346

    Wysłany: 7 marca 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve-12345 wrote:
    witajcie dziewczyny, odczytuje Was od dłuższego czasu, super ze wam sie udaje naprawde sie ciesze. Niestety mi sie nie udawało i nadal sie nie udaje....z grubsza...jestem po kilku tradycyjnych in vitro ze skutkiem 0. Jestem tez po 1 AZ, niestety tez 0. Chcemy jeszcze raz podejsc lekarz nie widzi przeciwskazan. Tylko nie wiem czy ja jeszcze dam rade...i nie chodzi mi ze fizycznie nie dam rady czy tez psychicznie....spoko dam tylko że wiecie...skonczyłam miesiąc remu 42 lata......i tu sie coraz bardziej niepokoje zastanawiam czy ja po prostu nie jestem ZA STARA???!!! wiem ze są wsród was dziwczyny w moim wieku...jak wy do tego podchodzicie....jak sobie radzicie....wiecie na rodziców nie moge liczyc, sa juz wiekowi i z malutkim dzieckiem na pewno nie dadza sobie rady kiedy ja wróce do pracy...na pewno bedzie żłobek...ale czy to wystarczy???

    Cześć eve-12345🙂
    Ja co prawda mam 28lat ale też nie będę mogła liczyć na wsparcie rodziców ani teściów bo po pierwsze mieszkają spory kawałek od nas po drugie są jeszcze aktywni zawodowo i to się nie zmieni w najbliższym czasie od początku wiedzieliśmy że u nas żłobek to będzie pewniak i nie uważamy żeby to było coś złego.

    Jeśli chodzi o stan psychiczny to myślę że każda z nas Cię tu doskonale rozumie ja mimo swojego młodego wieku mam za sobą 8 lat starań tułaczkę od lekarza do lekarza ciągle słyszałam ,,jest Pani jeszcze młoda'' itp. mieliśmy wrażenie że lekarze nie traktowali na początku nas poważnie późno zdecydowaliśmy się na in vitro niestety trzy procedury nieudane potem decyzja o AZ udało się ale razem z tym wciąż kruchym, niepewnym, małym sukcesem wskoczyliśmy na wyższy level stresu, takiego stresu o jakim wcześniej nie mieliśmy pojęcia i wcale nie jest łatwiej. Niestety AZ nie zawsze udaje się za pierwszym razem, ale patrząc na aktywne mamusie z tego wątku warto walczyć !

    Też przed transferem mieliśmy wątpliwości czy dobrze robimy nie w kwestii samej adopcji prenatalnej ale czy my w ogóle chcemy zostać rodzicami czy po latach tylko we dwoje odnajdziemy się w tej nowej roli. Myślę że takie wątpliwości są zupełnie normalne w naszej sytuacji. Walcz nie poddawaj się jestem pewna że wkrótce zostaniesz mamą!

    Pamiętaj za dziesięć lat nie będziesz wypominała sobie że za dużo razy do transferu podchodziłaś ale jeśli teraz zrezygnujesz to uwierz że będziesz tego żałowała.

    Powodzenia 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 14:45

    Zocha, Maggi, Bellakawa, Zuza6, parviflora, Sywi, Timber, Cherry78, sylvuś lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 7 marca 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve-12345 wrote:
    witajcie dziewczyny, odczytuje Was od dłuższego czasu, super ze wam sie udaje naprawde sie ciesze. Niestety mi sie nie udawało i nadal sie nie udaje....z grubsza...jestem po kilku tradycyjnych in vitro ze skutkiem 0. Jestem tez po 1 AZ, niestety tez 0. Chcemy jeszcze raz podejsc lekarz nie widzi przeciwskazan. Tylko nie wiem czy ja jeszcze dam rade...i nie chodzi mi ze fizycznie nie dam rady czy tez psychicznie....spoko dam tylko że wiecie...skonczyłam miesiąc remu 42 lata......i tu sie coraz bardziej niepokoje zastanawiam czy ja po prostu nie jestem ZA STARA???!!! wiem ze są wsród was dziwczyny w moim wieku...jak wy do tego podchodzicie....jak sobie radzicie....wiecie na rodziców nie moge liczyc, sa juz wiekowi i z malutkim dzieckiem na pewno nie dadza sobie rady kiedy ja wróce do pracy...na pewno bedzie żłobek...ale czy to wystarczy???
    Ja podeszłam do AZ mając 43 lata i udało się za drugim razem. Mamy cudownego synka, którym zajmujemy się sami. Czasami się zastanawiam skąd mam siły w tym wieku. Wstawanie w nocy stało się normalne i nawet brak snu nie przeszkadza. Uśmiech dziecka upragnionego wynagradza wszystko. Mamy małe problemy zdrowotne u małego i tylko to nas nartwi
    Jeśli ktoś nam dał szanse zostać rodzicami to wierzę że wszystko się ułoży i nie ma co się martwić na zapas.

    Zocha, Ewuszek, Laki21, Maggi, Bellakawa, One, parviflora, Sywi, Timber, Virginia, Cherry78, sylvuś lubią tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2485 3346

    Wysłany: 7 marca 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Ja podeszłam do AZ mając 43 lata i udało się za drugim razem. Mamy cudownego synka, którym zajmujemy się sami. Czasami się zastanawiam skąd mam siły w tym wieku. Wstawanie w nocy stało się normalne i nawet brak snu nie przeszkadza. Uśmiech dziecka upragnionego wynagradza wszystko. Mamy małe problemy zdrowotne u małego i tylko to nas nartwi
    Jeśli ktoś nam dał szanse zostać rodzicami to wierzę że wszystko się ułoży i nie ma co się martwić na zapas.

    Zuza mam nadzieję że to nic poważnego zdrówka dla synka 💚

    Zuza6 lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 7 marca 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve, sky’s No limit. Masz takie bariery do pokonania, jakie sama przed sobą postawisz. Masz w sobie siłę o jakiej nie masz pojęcia. Gdy zostaniesz mamą, czego Ci życzę szczerze, zrozumiesz, że kobieta siły ma dosłownie nadludzkie. I na pewnym etapie naszego życia, o czym pisze Zuza, okazuje się, że wstajemy z automatu kilka x w nocy do dziecka, co może się wydać niemożliwe, jeszcze go nie mając. Nagle okazuje się, że możemy spać 3h na dobę i wszystko gra. Jesteś w dobrym wieku na wszystko. Zocha fajnie Ci napisała, że jeśli nie teraz to kiedy? Zapamiętaj te słowa bo w swej prostocie są odpowiedzią na wszystko🍀

    Zuza6, Maggi, Ewuszek, Zocha, parviflora, Sywi, Laki21, Bellakawa, arzu, karolcia35, Timber, Marmis, Virginia, Cherry78, sylvuś lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 marca 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa zaakceptowałam😊

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • eve-12345 Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 7 marca 2021, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście nieocenione😍😍😍w złych chwilach będę czytała te stronę non stop😀😀. Wiecie ja w głębi duszy to wiem..... Mój mąż też damy radę. Ale powiem szczerze że podłamałam się trochę przez pracę..... Moi "pseudo koledzy" z pracy ostatnio wyskoczyli z tekstem ze po 40 to już nie czas na dzieci tu się trzeba szykować na wnuki..... I tak mi się przykro i źle zrobiło..... Ze poszłam ryczeć do domu.... Jak gowniara.... Ja nie będę nikogo wtajemniczać w moja drogę po dziecko......w pracy.... Ale to takie przykre jak ktoś z takimi durnymi tekstami rzuca..... 😒😒

    Ewuszek, Laki21, Maggi, Timber, Virginia lubią tę wiadomość

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 7 marca 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve-12345 wrote:
    Jesteście nieocenione😍😍😍w złych chwilach będę czytała te stronę non stop😀😀. Wiecie ja w głębi duszy to wiem..... Mój mąż też damy radę. Ale powiem szczerze że podłamałam się trochę przez pracę..... Moi "pseudo koledzy" z pracy ostatnio wyskoczyli z tekstem ze po 40 to już nie czas na dzieci tu się trzeba szykować na wnuki..... I tak mi się przykro i źle zrobiło..... Ze poszłam ryczeć do domu.... Jak gowniara.... Ja nie będę nikogo wtajemniczać w moja drogę po dziecko......w pracy.... Ale to takie przykre jak ktoś z takimi durnymi tekstami rzuca..... 😒😒
    Skąd ja to znam. Jeszcze kiedyś usłyszałam tekst, że nie mam dzieci, bo mi wygodniej i na pewno nie lubię dzueci. Skąd te raszple wiedzą co my przechodzimy, zwłaszcza jak mi serwują codziennie zdjęcia, filmy i opowiadania o swoich dzieciach i wnukach.

    Bellakawa, Laki21, One, Maggi, Timber, Virginia lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 8 marca 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda niektorzy nie maja taktu i nie mysla ze moga takimi tekstami zranic kogos w otoczeniu..

    Dzis dzień transferu🍀✊😊

    Rozi1989, Maggi, Zocha, Timber, parviflora, Marmis, Blondie81, Virginia lubią tę wiadomość

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
‹‹ 275 276 277 278 279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ