Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 20 listopada 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak się nazywa ten zastrzyk na d, który dostaje się cykl przed transferem? Przy endometriozie.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2304

    Wysłany: 20 listopada 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś miała transfer u dr Orlińskiego? Ja będę jutro u niego miała, bo niestety mój kochany doktor nie da rady :( jestem zdruzgotana

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 20 listopada 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diphereline

    evkill lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 20 listopada 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała transfer u dr Orlińskiego? Ja będę jutro u niego miała, bo niestety mój kochany doktor nie da rady :( jestem zdruzgotana
    O matko, nie miałam z nim przyjemności. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, też bym się wkurzyła.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała transfer u dr Orlińskiego? Ja będę jutro u niego miała, bo niestety mój kochany doktor nie da rady :( jestem zdruzgotana
    Może w sobotę będzie? 🙃

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2304

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Może w sobotę będzie? 🙃
    Ustaliliśmy, ze robimy transfer 2 zarodków w 3 dobie, wiec tego się trzymamy... mój doktor powiedział, ze nie ma znaczenia kto robi transfer, ale ja rozumiem Cholewa, Mańka albo Paliga, ale jakiś totalnie nowy, ja jestem bardzo nieufna i mam wrażenie, ze jak nie jestem jego pacjentka to będzie mu wisiało czy się uda czy nie...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Ustaliliśmy, ze robimy transfer 2 zarodków w 3 dobie, wiec tego się trzymamy... mój doktor powiedział, ze nie ma znaczenia kto robi transfer, ale ja rozumiem Cholewa, Mańka albo Paliga, ale jakiś totalnie nowy, ja jestem bardzo nieufna i mam wrażenie, ze jak nie jestem jego pacjentka to będzie mu wisiało czy się uda czy nie...
    Poproś o fotkę kropków jak je włoży , będziesz spokojniejsza, ze są tam gdzie powinny ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może młody to pełny ambicji i się postara.
    Ja byłam taką nauczycielką zaraz po studiach :P

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2304

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Poproś o fotkę kropków jak je włoży , będziesz spokojniejsza, ze są tam gdzie powinny ☺️
    Dobry pomysł! Ja miałam biopsje specjalnie, więc chyba powinien włożyć tam, gdzie są nacięcia widoczne. Kuzwa a tak wszystko pięknie szło...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała transfer u dr Orlińskiego? Ja będę jutro u niego miała, bo niestety mój kochany doktor nie da rady :( jestem zdruzgotana

    Miałam u niego USG i .....ale na pewno wykona swoją robotę dobrze. Chociaż rozumiem twoje zdenerwowanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2019, 12:53

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Ustaliliśmy, ze robimy transfer 2 zarodków w 3 dobie, wiec tego się trzymamy... mój doktor powiedział, ze nie ma znaczenia kto robi transfer, ale ja rozumiem Cholewa, Mańka albo Paliga, ale jakiś totalnie nowy, ja jestem bardzo nieufna i mam wrażenie, ze jak nie jestem jego pacjentka to będzie mu wisiało czy się uda czy nie...
    To był żarcik sytuacyjny ;-) przepraszam, bo rozumiem, że się stresujesz.
    To nie ma znaczenia, nawet jakby mu wisiało to on wpływu na to czy zarodki się zagnieżdżą nie ma 🙅‍♀️

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dobry pomysł! Ja miałam biopsje specjalnie, więc chyba powinien włożyć tam, gdzie są nacięcia widoczne. Kuzwa a tak wszystko pięknie szło...
    Zarodki nie są na taśmie klejącej one się przemieszczają ;-) same potrafią znaleźć sobie dobre miejsce (choć czasem im się coś miesza).

    Meggie1 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała transfer u dr Orlińskiego? Ja będę jutro u niego miała, bo niestety mój kochany doktor nie da rady :( jestem zdruzgotana
    Ja miałam u niego punkcję. Też byłam troszkę zawiedziona, ale wszystko poszło sprawnie i tak jak trzeba. Lekarz miły choć małomówny. Powodzenia Meggie🍀 Trzymam kciuki za Twoje Bąbelki.

    nick nieaktualny, Meggie1 lubią tę wiadomość

    0901d7c722.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Zarodki nie są na taśmie klejącej one się przemieszczają ;-) same potrafią znaleźć sobie dobre miejsce (choć czasem im się coś miesza).
    Dokładnie , ale jakoś człowiekowi lepiej się robi jak widzi na zdjęciu , ze kropek w macicy😜🥳

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 listopada 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Dokładnie , ale jakoś człowiekowi lepiej się robi jak widzi na zdjęciu , ze kropek w macicy😜🥳
    Ja przeszłam przez różne etapy, etap "i co z tego, że mi pokażą w macicy medium, w którym powinien być zarodek, jak równie dobrze mogliby mi podać sól fiz. i wyglądałaby tak samo" 😂

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 20 listopada 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orlinski jest w porządku, dobry specjalista ale mało mówi... Miałam prenatalne u niego 1.

    Meggie1 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 20 listopada 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są wyniki. Sikacz się nie pomylił. Nie jestem w ciąży.

    TSH mi wzrosło bardzo. Miałam przed transferem 0,93 a teraz mam 4,6.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2304

    Wysłany: 20 listopada 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Są wyniki. Sikacz się nie pomylił. Nie jestem w ciąży.

    TSH mi wzrosło bardzo. Miałam przed transferem 0,93 a teraz mam 4,6.
    fuck :( bardzo mi przykro evkill, bardzo :(

    evkill lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 20 listopada 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evkill, przykro mi :(

    evkill lubi tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 listopada 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Są wyniki. Sikacz się nie pomylił. Nie jestem w ciąży.

    TSH mi wzrosło bardzo. Miałam przed transferem 0,93 a teraz mam 4,6.
    Bierzesz encorton?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
‹‹ 1824 1825 1826 1827 1828 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ