X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 4 marca 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny, jesteście kochane naprawdę. Udało się Pani dr wypisała mi receptę, chce zmienić tego lekarza wybrałam go bo jest bardzo polecany ma ponad 500 opinii na znany lekarz i ogólnie wszyscy go chwalą ale mnie strasznie olał, tylko może ciężko w to uwierzyć ale Łódź jest wielkim miastem a ciężko znaleźć lekarza, albo nie ma terminów albo same negatywne opinie i od rana dzwonię i wypytuje. Już myślałam że znalazłam i byłam spokojna ale może i lepiej że na samym początku mnie zawiódł bo nie wiadomo co dalej by było. I to jest lekarz który zajmuje się in vitro, przeprowadza je i takie numery z nim są. Tęsknię za Panią dr to chyba jedyny lekarz któremu ufam i ma się to poczucie że nigdy nie oleje pacjenta. Teraz bardziej mi pomaga niż lekarz prowadzący ciążę a nie musi już przecież.

    Yoselyn82, Jolka4025, natalia_nyk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAA wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny, jesteście kochane naprawdę. Udało się Pani dr wypisała mi receptę, chce zmienić tego lekarza wybrałam go bo jest bardzo polecany ma ponad 500 opinii na znany lekarz i ogólnie wszyscy go chwalą ale mnie strasznie olał, tylko może ciężko w to uwierzyć ale Łódź jest wielkim miastem a ciężko znaleźć lekarza, albo nie ma terminów albo same negatywne opinie i od rana dzwonię i wypytuje. Już myślałam że znalazłam i byłam spokojna ale może i lepiej że na samym początku mnie zawiódł bo nie wiadomo co dalej by było. I to jest lekarz który zajmuje się in vitro, przeprowadza je i takie numery z nim są. Tęsknię za Panią dr to chyba jedyny lekarz któremu ufam i ma się to poczucie że nigdy nie oleje pacjenta. Teraz bardziej mi pomaga niż lekarz prowadzący ciążę a nie musi już przecież.
    Aga a może do prowadzenia ciąży nadalby się jakis lekarz, który pracuje w jakiejs klinici3 niepłodności w twojej okolicy. Przynajmniej ciaza z in vitro nie byłaby dla niego zaskoczeniem

  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaz123 wrote:
    Aga a może do prowadzenia ciąży nadalby się jakis lekarz, który pracuje w jakiejs klinici3 niepłodności w twojej okolicy. Przynajmniej ciaza z in vitro nie byłaby dla niego zaskoczeniem
    No właśnie ten u którego teraz jestem jest z kliniki niepłodności, ma naprawdę mega dużo pozytywnych komentarzy a tu tak mnie zawiódł. Dzwonię po klinikach i szukam dalej. U zwykłych narazie nie próbuje bo oni to wgl zachowują się jakby dzieci z in vitro to były jakieś gorsze i nie mają pojęcia o tych wszystkich lekach. XXI wiek a takie zacofanie

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja też nie mogłam nikogo znaleźć, a byłam u 9 lekarzy. Każdy odsyłał mnie z kwitkiem.
    Na szczęście moja dr Nycz prowadzi ciąże normalnie i byłam u niej do 12 tyg, później jeszcze tylko na połówkowych.
    To był czas, w którym poradziłyśmy sobie z acofilem, estrofemem, antybiotykami itd. Dała mi zalecenia i wytyczne dla lekarza odnoście pozostałych leków.

    W końcu u siebie znalazłam kogoś kto przejal mnie już w unormowanym stanie i z gotowcem co robić dalej. A leki takie jak heparyną, acard i progesteron już nie był aż takim wyzwaniem.

    Także jeszcze chwila i też wejdziesz w ten okres bez garści leków i już łatwiej będzie znaleźć kogoś kto nie będzie patrzył na nas jak na kosmitki.

    Ja jak byłam w szpitalu na początku ciąży to ordynator nie kumał dlaczego biorę estrofem.
    A acofil to już w ogóle czarna magia. Od razu musiałam podpisać papiery, że biorę te leki na własną odpowiedzialność jak zobaczyli moja morfologie.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAA wrote:
    Tęsknię za Panią dr to chyba jedyny lekarz któremu ufam i ma się to poczucie że nigdy nie oleje pacjenta. Teraz bardziej mi pomaga niż lekarz prowadzący ciążę a nie musi już przecież.
    Ciezko znalezc drugiego takiego lekarza to prawda 😥

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Wszystko się wyjaśni po południu. Trzymajcie kciuki :)

    Mocne kciuki !!

    Myślę że faktycznie może to być spadkowy wynik po przebytej infekcji. Trzymam kciuki żeby właśnie tak było ♥️😘

    Pia88, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAA wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny, jesteście kochane naprawdę. Udało się Pani dr wypisała mi receptę, chce zmienić tego lekarza wybrałam go bo jest bardzo polecany ma ponad 500 opinii na znany lekarz i ogólnie wszyscy go chwalą ale mnie strasznie olał, tylko może ciężko w to uwierzyć ale Łódź jest wielkim miastem a ciężko znaleźć lekarza, albo nie ma terminów albo same negatywne opinie i od rana dzwonię i wypytuje. Już myślałam że znalazłam i byłam spokojna ale może i lepiej że na samym początku mnie zawiódł bo nie wiadomo co dalej by było. I to jest lekarz który zajmuje się in vitro, przeprowadza je i takie numery z nim są. Tęsknię za Panią dr to chyba jedyny lekarz któremu ufam i ma się to poczucie że nigdy nie oleje pacjenta. Teraz bardziej mi pomaga niż lekarz prowadzący ciążę a nie musi już przecież.

    Olej tego lekarza. Balabym się do niego chodzić po tym jak się zachowuje i traktuje pacjentki.
    On myśli że każda ciąża to pikuś i nie trzeba nic prawie robić. Albo po prostu woli bezproblemowe ciążę.
    Teraz jesteś pod dobrą opieką dr Paliga a potem polecam do prowadzenia ciążę np dr Janosz 💕😘

    Pia88, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Olej tego lekarza. Balabym się do niego chodzić po tym jak się zachowuje i traktuje pacjentki.
    On myśli że każda ciąża to pikuś i nie trzeba nic prawie robić. Albo po prostu woli bezproblemowe ciążę.
    Teraz jesteś pod dobrą opieką dr Paliga a potem polecam do prowadzenia ciążę np dr Janosz 💕😘
    No właśnie muszę się ograniczyć jedynie do Łodzi bo nie mogę wysiedzieć dłużej niż 30 min w aucie bo tak mi się kręci w głowie i mdli mnie i mam taki zjazd jakbym miała mdleć. No mam nadzieje ze znajdzie się ten jeden lekarz dla mnie :)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Aga ja też nie mogłam nikogo znaleźć, a byłam u 9 lekarzy. Każdy odsyłał mnie z kwitkiem.
    Na szczęście moja dr Nycz prowadzi ciąże normalnie i byłam u niej do 12 tyg, później jeszcze tylko na połówkowych.
    To był czas, w którym poradziłyśmy sobie z acofilem, estrofemem, antybiotykami itd. Dała mi zalecenia i wytyczne dla lekarza odnoście pozostałych leków.

    W końcu u siebie znalazłam kogoś kto przejal mnie już w unormowanym stanie i z gotowcem co robić dalej. A leki takie jak heparyną, acard i progesteron już nie był aż takim wyzwaniem.

    Także jeszcze chwila i też wejdziesz w ten okres bez garści leków i już łatwiej będzie znaleźć kogoś kto nie będzie patrzył na nas jak na kosmitki.

    Ja jak byłam w szpitalu na początku ciąży to ordynator nie kumał dlaczego biorę estrofem.
    A acofil to już w ogóle czarna magia. Od razu musiałam podpisać papiery, że biorę te leki na własną odpowiedzialność jak zobaczyli moja morfologie.
    No ja narazie przerobiłam dwóch lekarzy i ostatecznie Pani dr mi pomaga na odległość. No mam nadzieje ze znajdę tego lekarza bo to mega stresuje że nie wiem co dalej bo nie mam lekarza. Nawet nie wiedziałam że taki problem z tym będzie w takim duzym mieście

  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 4 marca 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam nowego lekarza z AP znajomy dr.Paligi poznałam go w Bytomiu w szpitalu gdzie tez pracuje Andrzej Brenk 😌
    Pani doktor mi go teraz poleciała do prowadzenia ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 15:33

    Pia88, Yoselyn82, Bambi10 lubią tę wiadomość

  • Mika1916 Autorytet
    Postów: 482 837

    Wysłany: 4 marca 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1 wrote:
    Dziewczyny polecam nowego lekarza z AP znajomy dr.Paligi poznałam go w Bytomiu w szpitalu gdzie tez pracuje Andrzej Brenk 😌
    Pani doktor mi go teraz poleciała do prowadzenia ciąży

    Pan doktor robil mi w Bytomi wlasnie cesarke. Bardzo mily lekarz, rzetelny. Jak potrzebowalam sie z nim skontaktowac juz po porodzie jak bylam w domu tez byl bardzo pomocny.

    Baba1 lubi tę wiadomość

    O2.2019 stymulacja Mensinorm- ciazy brak😔
    08.2019 stymulacja mensinorm
    10.08.2019 IUI
    27.08.2019 Beta pozytywna 😍
    2.09.2019 USG 4 pecherzyki❤
    10.2019 badanie prenatalne- mamy syna i 3 corki 🥰
    2.12.2019 szpital, skracajaca sie szyjka
    Zalozenie szwu ratunkowego
    31.12.2019 II badania prenatalne
    2.01.2020 plamienia
    7.01.2020 akcja porodowa, cesarskoe ciecie
    7.01-9.01 stracilismy wszystkie malenstwa 💔
    23.12.2020 Rozpoczynamy kolejne starania, 1 wizyta w Angelius
    24.02- histeroskopia
    16.03- stymulacja, 2.04- punkcja jajników -4 blastki (3x 3BB, 1x 2AA)
    5.05- transfer 3BB

    Mąz: zdrowy

    Ja: niedoczynnosc tarczycy, nieplodnosc idiopatyczna, hipogonadyzm, pierwotny brak miesiaczki

    Justynka🌈❤ 4.01.2022, 2780g, 52 cm, 37+0
  • Jolka4025 Autorytet
    Postów: 1010 1216

    Wysłany: 4 marca 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_la wrote:
    Cześć Dziewczyny 🙂
    Jestem po laparo z histero +sprawdzeniem drożności. Dzisiaj już w domku 🙂Jakby któraś potrzebowała jakiś świeżych informacji to piszcie🙂
    Chciałam Was zapytać czy też mialyscie taki ból barków i z tyłu szyji, bo wczoraj to mnie tak bolało, że mi łzy leciały, dzisiaj wstałam i też boli, kiedy to przejdzie? :( i co na to brałyście? Macie jakieś sposoby?Już ten brzuch jest do przeżycia, ciągnie i w zasadzie jakoś nie umiem zabardzo wstawać z łóżka i chodzę jak pokraka ale do przeżycia.

    Z góry dzięki! 😘❤️

    ✊✊✊za wszystkie! ❤️


    Ten ból barków jest od powietrza ktore pompuja w pole operacyjne, zeby lepiej wiedzieć podczas operacji. Ja go osobiscie nie miałam, ale lekarz mnie ostrzegał.
    Najwazniejsze zeby sie prostować i malo leżeć.

    Ola_la lubi tę wiadomość

    31 lat Ja
    33 lata Mąż
    Starania od Maj 2016 ❤
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Laparoskopia 13.11.2019
    AMH 2,6 2020r
    Endometrioza I/II st
    Mąż - wyniki super 😎
    Ja -wszystko ok 😀
    IUI luty, czerwiec 2020🍷
    Z: 4AA, 4AA, 3AA, 3AB, 2AB
    1. 28.11.2020 8tc 💔
    2. 07.04.2021 ❄🤞

    9.12.2021 Julek💙 3560g 56 cm

    qdkk9vvjxcodnorj.png
  • Cichaa Autorytet
    Postów: 711 466

    Wysłany: 4 marca 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Chyba nie jest mi dane zacząć dziś stymulacji.
    Odebrałam badania krwi: wysokie CRP (ponad 10,norma do 5) i eozynofile też (1,3 a norma do 0,5).
    Badanie moczu w porządku.
    Pia ja miałam taki sam przypadek w maju. Wysoka gorączka, objawy grypy i wysokie crp.... nie wiadomo skąd się wzięło. I tez miałam zapalenie pęcherza w tym czasie. W szpitalu dostałam kroplówkę bo sobie nie mogłam z gorączka poradzić i crp spadło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 17:15

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2014
    1 procedura - 4 transfery 😔
    2 procedura - 3 ❄️: 1😔
    JA: mięśniaki, skopane cytokiny, kir Bx, AMH 2,92,

    ....i nie wiem co dalej
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 4 marca 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAA wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny, jesteście kochane naprawdę. Udało się Pani dr wypisała mi receptę, chce zmienić tego lekarza wybrałam go bo jest bardzo polecany ma ponad 500 opinii na znany lekarz i ogólnie wszyscy go chwalą ale mnie strasznie olał, tylko może ciężko w to uwierzyć ale Łódź jest wielkim miastem a ciężko znaleźć lekarza, albo nie ma terminów albo same negatywne opinie i od rana dzwonię i wypytuje. Już myślałam że znalazłam i byłam spokojna ale może i lepiej że na samym początku mnie zawiódł bo nie wiadomo co dalej by było. I to jest lekarz który zajmuje się in vitro, przeprowadza je i takie numery z nim są. Tęsknię za Panią dr to chyba jedyny lekarz któremu ufam i ma się to poczucie że nigdy nie oleje pacjenta. Teraz bardziej mi pomaga niż lekarz prowadzący ciążę a nie musi już przecież.

    Cześć Agaa,

    Co prawda ja z Łodzi nie jestem. Raz bylam u tego pana ginekologa na konsultacji po 3 poronieniach i zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie.
    Bardzo dokladnie przestudiowal moja historie i wszystkie wyniki badan. Leki przepisal bez zadnych problemow.
    Zalecenia od doc Paśnika tez nie byly mu straszne ;), wydaje mi sie że ten dr nie boi sie "trudnych" przypadków.
    Sprawiał wrazenie bardzo empatycznego lekarza ktoremu zalezy na pacjentkach.
    Przesylam link do jego profilu na Znanym Lekarzu.
    https://www.znanylekarz.pl/wojciech-jan-alaszewski/ginekolog-genetyk/lodz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 17:41

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 4 marca 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1916 wrote:
    Pan doktor robil mi w Bytomi wlasnie cesarke. Bardzo mily lekarz, rzetelny. Jak potrzebowalam sie z nim skontaktowac juz po porodzie jak bylam w domu tez byl bardzo pomocny.
    Właśnie wiem ze jest z nim stały kontakt i jak coś to jest przy tobie w trakcie porodu jak zdecydujesz się na Bytom

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam ponownie zbadać CRP. Jak idzie w dół to jutro zaczynam stymulację, jak w górę to powtarzam CRP w poniedziałek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 17:55

    Ewa89_89, Yoselyn82, Iskrzynka, Baba1, Mika1916, Jolka4025, Avina, sAnsa_28, Morska, Cichaa, Gosia895, Daśka lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 4 marca 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Jutro mam ponownie zbadać CRP. Jak idzie w dół to jutro zaczynam stymulację, jak w górę to powtarzam CRP w poniedziałek

    No to dobrze, że są wytyczne. Oby szło w dół!
    A jak ogólnie nastawienie? Gotowa do boju?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 4 marca 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 wrote:
    Cześć Agaa,

    Co prawda ja z Łodzi nie jestem. Raz bylam u tego pana ginekologa na konsultacji po 3 poronieniach i zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie.
    Bardzo dokladnie przestudiowal moja historie i wszystkie wyniki badan. Leki przepisal bez zadnych problemow.
    Zalecenia od doc Paśnika tez nie byly mu straszne ;), wydaje mi sie że ten dr nie boi sie "trudnych" przypadków.
    Sprawiał wrazenie bardzo empatycznego lekarza ktoremu zalezy na pacjentkach.
    Przesylam link do jego profilu na Znanym Lekarzu.
    https://www.znanylekarz.pl/wojciech-jan-alaszewski/ginekolog-genetyk/lodz
    Dziękuję Ci kochana, w poprzedniej ciąży byłam u niego właśnie i też zrobił na mnie dobre wrażenie z tymże on przyjmuje do 11 tygodnia ciąży tylko i prenatalne robi, właśnie do niego planuje isc na prenatalne. W przyszłym tygodniu będę się ratować wizyta u niego bo nie mogę żadnego znaleźć który by został ze mną na stałe więc muszę w tym momencie wybrać takiego żeby zrobił mi po prostu usg. A potrzebuje mieć to usg kontrolne przy tym krwiaku.

    Ewa1984 lubi tę wiadomość

  • xagax Autorytet
    Postów: 3569 3287

    Wysłany: 4 marca 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia oby jutro były wyniki lepsze .Trzymam kciuki✊✊✊serio masz pod górkę coś ostatnio :) wierzę, że wszystko się ułoży.
    Aga biedna nie zazdroszczę stresu:( nie dość, że samo krwawienie jest stresem to jeszcze niepotrzebne ceregiele z lekarzem. Na szczęście pomaga ci Pani dr. Wierzę ,że jak Ewa w koncu znajdziesz dobrego lekarza.

    Pia88, AGAA lubią tę wiadomość

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 4 marca 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xagax a jak u Ciebie sytuacja?
    Już zaczęłaś?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 3392 3393 3394 3395 3396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ