X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8536 7429

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Super, dajecie nadzieję ❤️ 🙏

    Ja jestem po rozmowie z embrilogiem, z 15 pobranych komórek, 12 nadawało się do zapłodnienia, zaplodnilo się 9 🥹😊 więc jesteśmy dobrej myśli 😍

    Trzymamy kciuki dalej!

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Lusiaa22 Przyjaciółka
    Postów: 105 118

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Super, dajecie nadzieję ❤️ 🙏

    Ja jestem po rozmowie z embrilogiem, z 15 pobranych komórek, 12 nadawało się do zapłodnienia, zaplodnilo się 9 🥹😊 więc jesteśmy dobrej myśli 😍
    Ja również byłam po rozmowie 🤗😘 i z moich 14 pobranych komórek zapłodnilo się 6 😘😁 i też się bardzo cieszę z mężem . Agula teraz to ino musimy trzymać kciuki żeby transfery nasze przeszły szybko i sprawnie i przyniosły upragnione efekty !!😍♥️🥰

    Ewa89_89, Kitka09 lubią tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian
    2IUI ❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice
    Start IVF marzec, kwiecień
    Antykoncepcja Marvelon
    Gonal 900💉
    Orgalutran0.25 mg💉
    08.04 USG stymulacji
    10.04 USG stymulacji
    12.04 USG stymulacji
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Pobrano 14 🥚💪🤞 zapłodniono 6, mamy 2 ❄️ ❄️
    Transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔 przerwa miesiąc..

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Agula Autorytet
    Postów: 630 479

    Wysłany: 17 kwietnia, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ja również byłam po rozmowie 🤗😘 i z moich 14 pobranych komórek zapłodnilo się 6 😘😁 i też się bardzo cieszę z mężem . Agula teraz to ino musimy trzymać kciuki żeby transfery nasze przeszły szybko i sprawnie i przyniosły upragnione efekty !!😍♥️🥰
    Miejmy nadzieję kochana, że uzyskamy piękne i silne zarodeczki 😍
    Ja już zaczynam przebierać nogami przed piątkowym transferem 😊
    U mnie na szczęście hiperki nie było choć dr miała obawy. Ale wyniki estradiolu i proga z soboty przed punkcją były ok, więc mamy zielone światło 🌞

    Lusiaa22, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    PCOS, hashimoto.

    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚🙏
    17.04 12 dojrzałych - zapłodnionych prawidłowo 9 komórek 😍
    19.04 transfer zarodka 3AA 🤞- prog. 117

    26.04 7dpt - beta 12 mIU/ml
    29.04 10dpt beta 64.30 mIU/ml

    Na Zimowisku 4AB i 4BB ❄️❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Lusiaa22 Przyjaciółka
    Postów: 105 118

    Wysłany: 17 kwietnia, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Miejmy nadzieję kochana, że uzyskamy piękne i silne zarodeczki 😍
    Ja już zaczynam przebierać nogami przed piątkowym transferem 😊
    U mnie na szczęście hiperki nie było choć dr miała obawy. Ale wyniki estradiolu i proga z soboty przed punkcją były ok, więc mamy zielone światło 🌞
    Dokładnie! cały czas trzymam kciuki!😘🤗 codziennie czekam na godzinę 13 ..żeby do labolatorium dzwonić i się dowiedzieć co i jak hehe 😅😅oni to badają do 5 doby czy jak to wygląda ? Superrrr kochana że będziesz podchodzić !! Bardzo się cisze że ci się udało uniknąć hiperki ! u mnie niestety bez zmian doktor mówił że estradiol mam dobry ale prog rośnie 🙈🤷 w takim razie nie puszczam kciuków i będę trzymać aż do twojej bety! ♥️

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian
    2IUI ❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice
    Start IVF marzec, kwiecień
    Antykoncepcja Marvelon
    Gonal 900💉
    Orgalutran0.25 mg💉
    08.04 USG stymulacji
    10.04 USG stymulacji
    12.04 USG stymulacji
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Pobrano 14 🥚💪🤞 zapłodniono 6, mamy 2 ❄️ ❄️
    Transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔 przerwa miesiąc..

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Agula Autorytet
    Postów: 630 479

    Wysłany: 17 kwietnia, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Dokładnie! cały czas trzymam kciuki!😘🤗 codziennie czekam na godzinę 13 ..żeby do labolatorium dzwonić i się dowiedzieć co i jak hehe 😅😅oni to badają do 5 doby czy jak to wygląda ? Superrrr kochana że będziesz podchodzić !! Bardzo się cisze że ci się udało uniknąć hiperki ! u mnie niestety bez zmian doktor mówił że estradiol mam dobry ale prog rośnie 🙈🤷 w takim razie nie puszczam kciuków i będę trzymać aż do twojej bety! ♥️
    No właśnie nie wiem jak z dalszą hodowlą 🤔 mi 5 doba przypada na niedzielę więc nie mam pojęcia co w takim przypadku. Może czegoś się dowiem w piątek podczas wizyty transferowej. A też nie miałam głowy dziś dopytywać embriologa, bo siedziałam z psem na kolanach w poczekalni u weterynarza 🤷

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    PCOS, hashimoto.

    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚🙏
    17.04 12 dojrzałych - zapłodnionych prawidłowo 9 komórek 😍
    19.04 transfer zarodka 3AA 🤞- prog. 117

    26.04 7dpt - beta 12 mIU/ml
    29.04 10dpt beta 64.30 mIU/ml

    Na Zimowisku 4AB i 4BB ❄️❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Lusiaa22 Przyjaciółka
    Postów: 105 118

    Wysłany: 17 kwietnia, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    No właśnie nie wiem jak z dalszą hodowlą 🤔 mi 5 doba przypada na niedzielę więc nie mam pojęcia co w takim przypadku. Może czegoś się dowiem w piątek podczas wizyty transferowej. A też nie miałam głowy dziś dopytywać embriologa, bo siedziałam z psem na kolanach w poczekalni u weterynarza 🤷
    Mi kazali dzwonić w poniedziałek 🙈 żeby ostatecznie wiedzieć co i jak ale jak to ja pewnie będę dzwonić dzień w dzień hehe bo do poniedziałku to daleka droga i ciężko wytrzymać 😅😅😂 mi się wydaje kochana że powinni ci już powiedzieć co i jak w piątek.. zawsze to większą ulgę będziesz mieć 😘 i mniejszy oczywiście stres 😘 z pieskiem chyba nic poważnego ? 🥺

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian
    2IUI ❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice
    Start IVF marzec, kwiecień
    Antykoncepcja Marvelon
    Gonal 900💉
    Orgalutran0.25 mg💉
    08.04 USG stymulacji
    10.04 USG stymulacji
    12.04 USG stymulacji
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Pobrano 14 🥚💪🤞 zapłodniono 6, mamy 2 ❄️ ❄️
    Transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔 przerwa miesiąc..

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Agula Autorytet
    Postów: 630 479

    Wysłany: 17 kwietnia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Mi kazali dzwonić w poniedziałek 🙈 żeby ostatecznie wiedzieć co i jak ale jak to ja pewnie będę dzwonić dzień w dzień hehe bo do poniedziałku to daleka droga i ciężko wytrzymać 😅😅😂 mi się wydaje kochana że powinni ci już powiedzieć co i jak w piątek.. zawsze to większą ulgę będziesz mieć 😘 i mniejszy oczywiście stres 😘 z pieskiem chyba nic poważnego ? 🥺
    No zobaczymy... Nie pozostaje nic innego jak czekać 🤷

    A pieska męczą wymioty od poniedziałku. Wczoraj było ok, a dziś znowu. Więc robimy diagnostykę czy to jakieś pasożyty czy nietolerancja pokarmowa czy po prostu zbyt szybkie pochłanianie pokarmu.

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    PCOS, hashimoto.

    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚🙏
    17.04 12 dojrzałych - zapłodnionych prawidłowo 9 komórek 😍
    19.04 transfer zarodka 3AA 🤞- prog. 117

    26.04 7dpt - beta 12 mIU/ml
    29.04 10dpt beta 64.30 mIU/ml

    Na Zimowisku 4AB i 4BB ❄️❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Lusiaa22 Przyjaciółka
    Postów: 105 118

    Wysłany: 17 kwietnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    No zobaczymy... Nie pozostaje nic innego jak czekać 🤷

    A pieska męczą wymioty od poniedziałku. Wczoraj było ok, a dziś znowu. Więc robimy diagnostykę czy to jakieś pasożyty czy nietolerancja pokarmowa czy po prostu zbyt szybkie pochłanianie pokarmu.
    Ooo jejku to nie dobrze !!🥺🥺 Oby szybko wrócił do zdrowia !!Życzę wam żeby diagnoza była szybka i sprawna ! ♥️♥️ i psinka odzyska siły raz dwa 🥰🥰

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian
    2IUI ❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice
    Start IVF marzec, kwiecień
    Antykoncepcja Marvelon
    Gonal 900💉
    Orgalutran0.25 mg💉
    08.04 USG stymulacji
    10.04 USG stymulacji
    12.04 USG stymulacji
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Pobrano 14 🥚💪🤞 zapłodniono 6, mamy 2 ❄️ ❄️
    Transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔 przerwa miesiąc..

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Agula Autorytet
    Postów: 630 479

    Wysłany: 17 kwietnia, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ooo jejku to nie dobrze !!🥺🥺 Oby szybko wrócił do zdrowia !!Życzę wam żeby diagnoza była szybka i sprawna ! ♥️♥️ i psinka odzyska siły raz dwa 🥰🥰
    Przynajmniej jak leżałam na fotelu do punkcji to nie myślałam o tym co mi będą za chwilę robić tylko o tym czy pies się w domu trzyma 🙈
    I dzięki temu nie skupiam swojej całej uwagi na ivf tylko na piesku również.

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    PCOS, hashimoto.

    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚🙏
    17.04 12 dojrzałych - zapłodnionych prawidłowo 9 komórek 😍
    19.04 transfer zarodka 3AA 🤞- prog. 117

    26.04 7dpt - beta 12 mIU/ml
    29.04 10dpt beta 64.30 mIU/ml

    Na Zimowisku 4AB i 4BB ❄️❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 260 76

    Wysłany: 19 kwietnia, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny właśnie do mnie dzwonili z Angeliusa. Mają dla mnie zarodek z 5 doby ❤️ . Trzy tygodnie czekałam. Kurcze ale się cieszę 🥰

    Lusiaa22, ZAJĄCZEK94, Chmurka87, Santi_14, malina999, Agulek24, lipcowka86, aleo_, Miphuhiz lubią tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 98 41

    Wysłany: 19 kwietnia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej dziewczyny właśnie do mnie dzwonili z Angeliusa. Mają dla mnie zarodek z 5 doby ❤️ . Trzy tygodnie czekałam. Kurcze ale się cieszę 🥰

    Ale fajnie☺️ kiedy będziesz mieć transfer? trzymam kciuki żeby się udało! jakie parametry zarodka? wiesz coś czy tajemnica?

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 260 76

    Wysłany: 19 kwietnia, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    Ale fajnie☺️ kiedy będziesz mieć transfer? trzymam kciuki żeby się udało! jakie parametry zarodka? wiesz coś czy tajemnica?
    Wiem tylko że zarodek z 5 Doby 3ab. Więcej nie chcieli podać. Pani Embriolog mówiła że to dobry zarodek. Kiedy trasfer? Jeszcze nie wiem. Najpierw histerolaparoskopia. Myślę że około września może października będzie trasfer.
    Nie dziękuję. Mam nadzieję że się uda.

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 98 41

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Wiem tylko że zarodek z 5 Doby 3ab. Więcej nie chcieli podać. Pani Embriolog mówiła że to dobry zarodek. Kiedy trasfer? Jeszcze nie wiem. Najpierw histerolaparoskopia. Myślę że około września może października będzie trasfer.
    Nie dziękuję. Mam nadzieję że się uda.

    Oby był tym szczęśliwym zarodkiem! klasa fajna💪☺️ widze że ten zabieg masz za pare dni...to powodzenia i napisz jak będzie po! trzymam kciuki żeby się wszystko udało!
    ja czekam na miesiączke kiedy nadejdzie i czy spasuje mi ten 13 maj na histeroskopie! narazie czuje się tak nijak jak na okres🥴 moja macica i torbiele jajnikowe sprawiają różne niespodzianki co miesiąc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 17:28

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 260 76

    Wysłany: 20 kwietnia, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    Oby był tym szczęśliwym zarodkiem! klasa fajna💪☺️ widze że ten zabieg masz za pare dni...to powodzenia i napisz jak będzie po! trzymam kciuki żeby się wszystko udało!
    ja czekam na miesiączke kiedy nadejdzie i czy spasuje mi ten 13 maj na histeroskopie! narazie czuje się tak nijak jak na okres🥴 moja macica i torbiele jajnikowe sprawiają różne niespodzianki co miesiąc...
    Pewnie ze dam znać. Mam być na rano i wyjść wieczorem.
    Mam nadzieję że u Ciebie termin histeroskopii będzie w terminie. Te torbiele to naprawdę czasami mogą umilić życie. Ja miałam transfer z torbielą krwotoczna 15 mm. Niestety nie był udany. Obecnie biorę primolut nor 3 tabletki dziennie to wiem, że zabieg będzie w terminie. Badania z krwi porobione, grupa krwi potwierdzona też jest. W Angeliusie mam być na 9.00. Zabieg o 9.30. Znieczulenie ogólne mam mieć.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Ewkam1988 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę Was o poradę. Dzwoniłam wczoraj do kliniki aby umówić termin. Wszystko już pozajmowane do dr Paligi. Umówiłam się do dr Mańki. Czy to dobry specjalista? Jesteśmy po 2 pełnych procedurach w innej klinice i nie ukrywam że zależy nam na bardzo dobrym specjaliście. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Z góry dziękuję 🙂

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 260 76

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewkam1988 wrote:
    Dziewczyny proszę Was o poradę. Dzwoniłam wczoraj do kliniki aby umówić termin. Wszystko już pozajmowane do dr Paligi. Umówiłam się do dr Mańki. Czy to dobry specjalista? Jesteśmy po 2 pełnych procedurach w innej klinice i nie ukrywam że zależy nam na bardzo dobrym specjaliście. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Z góry dziękuję 🙂
    A długo będziesz czekała na wizytę do lekarza. Podobno dość dobry specjalista dr Mańka

    Ewkam1988 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 98 41

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewkam1988 wrote:
    Dziewczyny proszę Was o poradę. Dzwoniłam wczoraj do kliniki aby umówić termin. Wszystko już pozajmowane do dr Paligi. Umówiłam się do dr Mańki. Czy to dobry specjalista? Jesteśmy po 2 pełnych procedurach w innej klinice i nie ukrywam że zależy nam na bardzo dobrym specjaliście. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Z góry dziękuję 🙂

    Ja jestem jego pacjentką! poszłam z polecenia od znajomych którym pomógł! tutaj na forum też są dziewczyny co go chwalą więc myśle że jest ok! ja jeszcze upragnionego efektu nie mam ale widze że doktor idzie w dobrym kierunku! bynajmniej coś robi a nie leci schematem jak w innych klinikach! kiedy masz termin wizyty?
    od razu uprzedzam że jest dość taki jakby to nazwać hmmm...konkretny, mówiący prosto z mostu, troszke specyficzny w obyciu i pierwszą wizyte wspominam tak średnio...gdyby nie to że byliśmy z polecenia pewnie szukalibyśmy innego lekarza😅 po paru wizytach jest bardziej rozmowny i nawet się uśmiecha😉

    Ewkam1988 lubi tę wiadomość

  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 98 41

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Pewnie ze dam znać. Mam być na rano i wyjść wieczorem.
    Mam nadzieję że u Ciebie termin histeroskopii będzie w terminie. Te torbiele to naprawdę czasami mogą umilić życie. Ja miałam transfer z torbielą krwotoczna 15 mm. Niestety nie był udany. Obecnie biorę primolut nor 3 tabletki dziennie to wiem, że zabieg będzie w terminie. Badania z krwi porobione, grupa krwi potwierdzona też jest. W Angeliusie mam być na 9.00. Zabieg o 9.30. Znieczulenie ogólne mam mieć.

    Kingus już po zabiegu? jak się czujesz?

  • Ewkam1988 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A długo będziesz czekała na wizytę do lekarza. Podobno dość dobry specjalista dr Mańka
    Dziękuję za odpowiedź. Termin na 22 sierpnia.

  • Ewkam1988 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    Ja jestem jego pacjentką! poszłam z polecenia od znajomych którym pomógł! tutaj na forum też są dziewczyny co go chwalą więc myśle że jest ok! ja jeszcze upragnionego efektu nie mam ale widze że doktor idzie w dobrym kierunku! bynajmniej coś robi a nie leci schematem jak w innych klinikach! kiedy masz termin wizyty?
    od razu uprzedzam że jest dość taki jakby to nazwać hmmm...konkretny, mówiący prosto z mostu, troszke specyficzny w obyciu i pierwszą wizyte wspominam tak średnio...gdyby nie to że byliśmy z polecenia pewnie szukalibyśmy innego lekarza😅 po paru wizytach jest bardziej rozmowny i nawet się uśmiecha😉
    Dziękuję za odpowiedź. O to mi chodzi. Ja jestem konkretnym człowiekiem i takich też lubię. Głaskanie i pocieszanie i tak mi nic nie da 🙂

    Chmurka87, lipcowka86 lubią tę wiadomość

‹‹ 4522 4523 4524 4525 4526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ