Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 30 listopada 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Mi wyszło zapalenie endometrium więc leczyłam antybiotykami teraz miałam biopsję i czekam 4 tyg ma wyniki. Mi cross match skoczył chyba po poronieniu z 28 na 54 albo wynika to z zapalenia. Mi dr Jarosz wspominała ze imunosupresje robi w takim wypadku dłuższą albo krótsza...
    Robiłaś biopsję w Angeliusie? Nie sądziłam, że aż 4 tyg czekania. 🥲
    Mam wizytę za trochę ponad tydzień mam zamiar wspomnieć dr MP o tym crossie. Z tego co mi wytłumaczyły dziewczyny tu na innym wątku to albo infekcja, albo immunologia i obie rzeczy inaczej się leczy, więc z tego co rozumiem, to ta biopsja jest konieczna, żeby wiedzieć co wypisać. ❓

    Immunologia jest trudna, więc mogłam coś źle zrozumieć.

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 30 listopada 2025, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aness wrote:
    Dopiero po uzyskaniu zarodków pojechałam do Pani Doktor aby mnie przygotowała do transferu i nie było problemu. Dodam bo to też ważne 3 procedura była u M.P mieliśmy jedna blastkę. Postawiliśmy spróbować w Czechach.
    A w Czechach to blastki ? Skad taka różnica w ilości zarodków? U kogo w Czechach się leczyłaś? ;)

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 30 listopada 2025, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Mikrobion macicy to jest takie badanie jak biopsja endometrium CD138. Mikrobiom macicy pokazuje jakie konkretnie badanie masz i od razu jest podane jaki antybiotyk trzeba zastosować. U mnie wyszło że wynik prawidłowy. Przed tem miałam histeroskopie i biopsje kontrolną. Najpierw antybiotyk doksycylina i metronidazol doustnie, potem cipronex i metronidazol dopochwowy.

    Biopsja endometrium CD138 koszt 660 złotych badanie wysyłane do Łodzi - czas oczekiwania na wynik około 4 tygodnie
    Mikrbion macicy koszt 2650 złotych - badanie wysłane do Estonii - czas oczekiwania na wynik około 2 tygodnie
    Ale skoro cd 138 wyszła ok, w sensie kontrolną biopsja to w jakim celu robi się mikrobiom ?

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 30 listopada 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Robiłaś biopsję w Angeliusie? Nie sądziłam, że aż 4 tyg czekania. 🥲
    Mam wizytę za trochę ponad tydzień mam zamiar wspomnieć dr MP o tym crossie. Z tego co mi wytłumaczyły dziewczyny tu na innym wątku to albo infekcja, albo immunologia i obie rzeczy inaczej się leczy, więc z tego co rozumiem, to ta biopsja jest konieczna, żeby wiedzieć co wypisać. ❓

    Immunologia jest trudna, więc mogłam coś źle zrozumieć.
    Mi dr jarosz tłumaczyłaś że cross match może być albo od stanu zapalnego albo problem z immunologia, ale żeby sprawdzić od czego to jest, to zalecana jest biopsja endometrium. Jeśli wydzielina stan zapalny to leczenie antybiotykami, a jeśli nie ma stanu zapalnego a cross wysoki to imunosupresja.

  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 30 listopada 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Mi dr jarosz tłumaczyłaś że cross match może być albo od stanu zapalnego albo problem z immunologia, ale żeby sprawdzić od czego to jest, to zalecana jest biopsja endometrium. Jeśli wydzielina stan zapalny to leczenie antybiotykami, a jeśli nie ma stanu zapalnego a cross wysoki to imunosupresja.
    To właśnie tak to zrozumiałam 🙌

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 30 listopada 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Ale skoro cd 138 wyszła ok, w sensie kontrolną biopsja to w jakim celu robi się mikrobiom ?

    Niestety kontrolna biopsja endometrium pokazała że dalej jest zapalenie i pani doktor proponowała kolejną biopsję endometrium lub ten mikrobiom macicy. Ja wybrałam mikrobiom macicy żeby już zobaczyć jakie konkretnie bakterie siedzą w macicy ale wyszło że wynik prawidłowy czyli biopsja też wyszłaby już okej.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Aness Autorytet
    Postów: 409 217

    Wysłany: 30 listopada 2025, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    A w Czechach to blastki ? Skad taka różnica w ilości zarodków? U kogo w Czechach się leczyłaś? ;)
    Tak, w Czechach z jednej stymulacji uzyskaliśmy 5 blastek. W Polsce nie uzyskaliśmy takiej liczby zarodków z 3 procedur.
    Prowadził nas dr Lachcina, specyficzny lekarz ale zna się na rzeczy. No i świetna embriolog Pani Lenka( niestety nie ma Jej już z nami🥹, zmarła na nowotwór).
    Musiałbyś poczytać sobie forum kliniki Eurofertil, tam było mnóstwo dziewczyn takich jak ja, że w Pl mało zarodków, w Eurofertil kilka.

    Endometrioza II stopnia+ słabe nasienie.
    Luty 2015 - rozpoczęcia leczenia INVICTA Warszawa
    Lipiec 2015 - puste jajo płodowe
    Grudzień 2017- Angelius
    2 IUI nieudane
    Wrzesień 2018 - in vitro- transfer - 1 zarodek - 😢
    Grudzień 2018-II procedura ❄️❄️
    Marzec crio-😢
    Czerwiec crio- 😥
    Maj 2020- III procedura ❄️
    Październik crio-😥
    Kir BX, Kariotypy ok. Cytokiny skopane ...
    09.22 Czechy ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.23 Crio-cb😥
    07. 23 Crio
    7dpt- beta 20
    9dpt- beta 42
    11dpt- beta 85
    15dpt-beta 526
    23dpt- beta 8042
    30dpt- ♥️

    04.24 r Córeczka❤️❤️❤️
  • Frajda Autorytet
    Postów: 772 1694

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po pierwszym transferze, mam wizytę 25 dpt. czy jeśli wszystko będzie dobrze to będzie to ostatnia wizyta w klinice czy jest jeszcze jedna? 😉 Nie mogę uwierzyć, że pierwszy raz beta ruszyła 🥳🤩

    Justyna1501., Przytulasek, Amelka06, krakersik, Agulek24, Lusiaa22, Joanah, Migotka96, Santi_14, Monika001, Kladom lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda jakie masz wyniki krzywej insulinowej, masz jakieś suplementy przy IO ?

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    No to fajnie, że działacie i że plan jest ustalony. Może faktycznie przeleczenie antybiotykami to będzie ten punkt, którego brakowało dotychczas 🍀

    Dobrze też, że żyjesz normalnie i planujesz dla siebie wyzwania, bo takie fiksowanie się tylko na procedurze może niezłą schizę zrobić w głowie 😵‍💫

    Zobaczymy, oby w końcu i do mnie się los uśmiechnął 🍀

    Praktycznie od października zeszłego roku kiedy zaczęliśmy z in vitro skupiałam się tylko na tym aż w końcu we wrześniu, będąc z mężem na zawodach dotarło do mnie jak życie ucieka mi przez palce. Postanowiłam to zmienić i tego się trzymam do teraz.

    Yahu, Przytulasek, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Dziewczyny jestem po pierwszym transferze, mam wizytę 25 dpt. czy jeśli wszystko będzie dobrze to będzie to ostatnia wizyta w klinice czy jest jeszcze jedna? 😉 Nie mogę uwierzyć, że pierwszy raz beta ruszyła 🥳🤩

    Gratulacje🙂 I niech szczęście dopisuje 🍀

    Ja mam jutro pierwszy transfer w życiu, o ile te 2 zarodki dzielnie dotrwają ...
    W ogóle mamy zaplanowany wyjazd na Święta w góry i już nie wiem, czy to dobry pomysł ... A z 2 strony cały rok tylko praca/in vitro / remont i to jedyna okazja by odpocząć heh

    Frajda, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Frajda Autorytet
    Postów: 772 1694

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasku, trzymam kciuki za Twój transfer!🍍
    Niech to będą piękne Święta ❤️ wyjazd po takim ciężkim czasie na pewno się przyda 😉

    Justyna, wrzuciłam już moje wyniki na Twoją prośbę jakiś czas temu, możesz sobie wrócić 🙂 z suplementów piję Inofem, ale w tym roku byłam na diecie z niskim indeksem pół roku i schudłam prawie 10 kg, myślę, że to dużo dało 😉

    Przytulasek, Justyna1501., Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Gratulacje🙂 I niech szczęście dopisuje 🍀

    Ja mam jutro pierwszy transfer w życiu, o ile te 2 zarodki dzielnie dotrwają ...
    W ogóle mamy zaplanowany wyjazd na Święta w góry i już nie wiem, czy to dobry pomysł ... A z 2 strony cały rok tylko praca/in vitro / remont i to jedyna okazja by odpocząć heh

    Ja bym jechała, bez forsowania się i bez sportów ekstremalnych typu narty. Ale spacerek jakaś przyjemna trasa raczej wyjdzie na zdrowie, jeżeli nie masz przeciwwskazań ;) głowa odpocznie, stres spadnie, a to jest najważniejsze teraz :)

    Przytulasek, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dostaliśmy dzisiaj wyniki nifty pro z drugiego pobrania i zgodnie z moimi przeczuciami będzie chłopiec 🩵

    Wszystkie ryzyka wyszły niskie, nie wykryto żadnych innych wad, także oby się to potwierdzilo :) w promocji były też badania moje na nosicielstwo SMA i mukowiscydozy i nie mam, także też dobra wiadomość :)

    W czwartek mieliśmy prenatalne i też wszystko wygląda dobrze :) czekamy na wyniki pappa i PIGF :)

    Co prawda nie myślę jeszcze o wyprawce, jak widzę reklamę dziecięcych gadżetów to się boję kliknąć 🙈 wstrzymam się, może po nowym roku się odważę :)

    Przytulasek, taterniczka, Yahu, Agulek24, Frajda, Justyna1501., Lusiaa22, Sikoreczkaaa, Joanah, Migotka96, paulity, Idia90, malina999, Santi_14, Monika001, Kladom lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Przytulasku, trzymam kciuki za Twój transfer!🍍
    Niech to będą piękne Święta ❤️ wyjazd po takim ciężkim czasie na pewno się przyda 😉

    Justyna, wrzuciłam już moje wyniki na Twoją prośbę jakiś czas temu, możesz sobie wrócić 🙂 z suplementów piję Inofem, ale w tym roku byłam na diecie z niskim indeksem pół roku i schudłam prawie 10 kg, myślę, że to dużo dało 😉
    Dziękuję, musiało mi to chyba gdzieś umknąć, zaraz poszukam :)

    Frajda lubi tę wiadomość

  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Ja bym jechała, bez forsowania się i bez sportów ekstremalnych typu narty. Ale spacerek jakaś przyjemna trasa raczej wyjdzie na zdrowie, jeżeli nie masz przeciwwskazań ;) głowa odpocznie, stres spadnie, a to jest najważniejsze teraz :)
    Frajda wrote:
    Przytulasku, trzymam kciuki za Twój transfer!🍍
    Niech to będą piękne Święta ❤️ wyjazd po takim ciężkim czasie na pewno się przyda 😉
    Quote:

    Dzięki Dziewczyny ❤️

    To Krakersik to był u Ciebie dzień wspaniałych wiadomości i można spokojniej oddychać 🌞 Lęk to zawsze będzie z tyłu głowy, ale w Nowym Roku wielkie zmiany 😉









    Frajda, krakersik lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda mnie po wizycie serduszkowej zaprosili.. po rodzeństwo wiec raczej możesz rozglądać się za lekarzem prowadzącym :)

    Frajda, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mieć jutro cesarkę. 🙂
    Mój endokrynolog powiedział, że moja ciąża to cud. A jutro ten cud ma być na świecie. 🥰
    Trzymajcie kciuki za nas, a ja trzymam jak najmocniej, żebyście Wy też mogły tego doświadczyć. 🍀🍀🍀

    Kingus 1, Idia90, Przytulasek, Amelka06, malina999, paulity, Santi_14, Nickki, Agula, krakersik, Yahu, Lusiaa22, Joanah, Frajda, Monika001, Migotka96, Kladom lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taterniczka wrote:
    Ja mam mieć jutro cesarkę. 🙂
    Mój endokrynolog powiedział, że moja ciąża to cud. A jutro ten cud ma być na świecie. 🥰
    Trzymajcie kciuki za nas, a ja trzymam jak najmocniej, żebyście Wy też mogły tego doświadczyć. 🍀🍀🍀

    Mocne kciuki! To wspaniale, że już jutro zobaczysz i przytulisz swoje maleństwo ❤️ obyś szybciutko doszła do siebie ❤️ dużo zdrowia dla Ciebie i Malucha ❤️

    taterniczka, Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto mi podpowie, czemu ma służyć Puregon przed transferem?
    Dostałam dziś zalecenia mailowe od pani dr - puregon przez tydzień. Potem USG. I tak się zastanawiam, cóż on ma poczynić 🤔
    CD138 wyszło ok, więc możemy działać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2025, 22:43

    Agulek24, Yahu, Lusiaa22, Amelka06, krakersik lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
‹‹ 5684 5685 5686 5687 5688 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ