X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Anty-mica

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Prawie czterdziestka Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem nowa na forum...jak mowi moj nick prawie ze mnie 40. Od 2 lat lecze sie u naprotechnolog...wczesniej nie moglam zajsc w ciaze i zaczelam probowac tej metody. Naprotechnolog wykryla u mnie ana 1:100 biore enocrton...pol roku temu robilam badania na anty-mica teraz mialam powtorzyc i troche zmalalo. Szukalam w internecie ale nic nie moge i tych anty mica znalezc...czy ktoras miala takie moze badanie. Dodam ze anty hla ujemne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ