X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Apteki/drogerie internetowe
Odpowiedz

Apteki/drogerie internetowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od dawna przeglądam forum, jestem na etapie starań o upragnionego Bąbelka już od 10 cykli.
    Przeszukałam forum, ale niestety nie znalazłam informacji na temat aptek/drogerii internetowych.
    Otóż dostałam zalecenie od mojej gin, żeby zakupić Inofolic - cena w aptekach stacjonarnych kosmiczna :O
    Znalazłam w internecie w dostępnej cenie, ale tak przed przelewem chciałam zapytać, czy któraś z Was już może zamawiała z abc-zdrowie.com ?

    Z góry dzięki ;)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam aptekę gemini, inofolic w cenie 28,39, sprawdzona apteka internetowa, bardzo dobre ceny i szybka wysyłka

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ