X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Białystok
Odpowiedz

Artemida Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jesteśmy z mężem po 3 nieudanych stymulacjach ifv (w sumie 4 transfery). Planujemy zmienić klinikę, zastanawiamy się nad Artemidą. Poszukuję lekarza, który sam zaproponuje nam plan działania i który będzie z nami rozmawiał, a nie nas zbywał, polecacie kogoś?

    mała87 lubi tę wiadomość

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • marzenie.w Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również leczę się w Artemidzie :) u dr. Leśniewskiej, wspaniała kobietka, miła sympatyczna, wszystko tłumaczy i zawsze ma czas, nawet jak jest po za kliniką możesz do niej zadzwonić lub napisać sms zawsze się odezwie i udzieli informacji. Jestem po 1 IUI

    29.07 - 1 IUI
  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 9 września 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 8 miesiącach leczenia u dr. Zbrocha udało mi się zajść w ciąże :)

    Marikita lubi tę wiadomość

  • jeszczedzien Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 23 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pacjentką dr Zbrocha. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ogólnie jest bardzo przyjemnym człowiekiem i polecam go każdej z was. Na razie mam za sobą I IUI u niego. Dalej zobaczymy jak się leczenie potoczy.

    e258b18de3c19029ca3c9a0bb634f322.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 7 listopada 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam szukam noclegu w białymstoku. Możecie coś polecić w pobliżu szpitala?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ