X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków
Odpowiedz

Artvimed Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) zastanawiam się nad wyborem tej kliniki na IUI, czy któraś z Was miała styczność z tą kliniką ? Jakie są Wasze wrażenia? Podzielcie się jeśli możecie;)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie miałam z nią styczności....ale mój lekarz mnie tam wysyła jeśli się nie uda zajść w tym cyklu..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kala7777 Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 9 października 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawitałam tam właśnie w czerwcu b.r. Doktor zlecił nam badania ja: AMH, FSH wit. D3, p/c przeciw chlamydii tr, mąż: testosteron, prolaktyna,usg jąder. Dziś miałam HSG. Lewy niedrożny. Zaproponował inseminacje. Najwyżej dwie. Jeśli byłyby nieudane wtedy laparoskopia. Ja wolę najpierw udrożnić jajowód a później ewentualnie brać się za inseminację, więc dostałam skierowanie. Ciekawe ile będę czekać? Jeśli chodzi o wrażenia to dziś było tak średnio przyjemnie, w sensie doktor był mało przyjemny. Zarzucił mi, że nie współpracuję tzn. nie mówiłam kiedy mnie boli... byłam tak zestresowana tym badaniem, że chyba dlatego mnie tak przytkało. Tyle mogę powiedzieć. Byłam zaledwie na 3 wizytach z dzisiejszą.

    Kala
    aa05e126b2163123b1e696840538af1e.png
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy któraś z Was miała w tej klinice robione ivf?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 20:13

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż robił tam badanie nasienia, ale to za mało,aby się wypowiadać. Mieliśmy do czynienia tylko z paniami z recepcji :) a ich stosunek do nas trochę olewający, może to celowe, żeby się nie stresować :)

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ