X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badania Gyncentrum
Odpowiedz

Badania Gyncentrum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • grotka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 28 lipca 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, powiedzcie mi, czy w Gyncentrum robicie badania laboratoryjne zawsze na miejscu u nich? Jak to wygląda ceno w porównaniu z robieniem badań na własną rękę np. w Diagnostyce? Czy informują Was o cenie tych badań? Czy po prostu lekarz mówi, że dzis zrobimy te i te hormony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

  • MalaMiMi Ekspertka
    Postów: 198 135

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grotka wrote:
    Witam, powiedzcie mi, czy w Gyncentrum robicie badania laboratoryjne zawsze na miejscu u nich? Jak to wygląda ceno w porównaniu z robieniem badań na własną rękę np. w Diagnostyce? Czy informują Was o cenie tych badań? Czy po prostu lekarz mówi, że dzis zrobimy te i te hormony?


    Jeśli byłam przed jakas procedura il ekarz zlecał na wizycie badanie np progesteronu to odrazu pobierali mi krew bo bylo szybciej i lekarz też odrazu miał wgląd do wyniku.

    A jeśli coś nie było "na już" to nie ma znaczenia czy zrobisz u nich czy w innym laboratorium.

  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1096 1574

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMiMi wrote:
    Jeśli byłam przed jakas procedura il ekarz zlecał na wizycie badanie np progesteronu to odrazu pobierali mi krew bo bylo szybciej i lekarz też odrazu miał wgląd do wyniku.

    A jeśli coś nie było "na już" to nie ma znaczenia czy zrobisz u nich czy w innym laboratorium.

    W trakcie stymulacji i podczas przygotowania do transferu robiłam na miejscu. Czasem przyjeżdżałam godzinkę wcześniej żeby lekarz mógł mieć wyniki na wizycie.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2023, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ