X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną badania na początek
Odpowiedz

badania na początek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! jakie badania sugerujecie "na początek"? mam 32 lata, to nasz 4 cykl starań, mam późną owulację -18-20 d.c.
    pozdrawiam serdecznie!

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lh, fsh, prolaktyna 3dc

    do tego tsh, ft4

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.pakiety.diag.pl/dla_kobiet_planujacych_ciaze,32.html widziałam ostatnio w Diagnostyce coś takiego.
    Ja pamiętam że robiłam progesteron 7 dni po owulacji, do tego w 3 dc THS,FT3, FT4, FSH, LH, Estradiol,prolaktyna , ( nie mam pojęcia co to ale mialam jeszcze takie: anty-TPO, DHEA-SO4, hydroksyprogesteron, androstendion, testosteron wolny i aldosteron). DOdatkowo zrobiłam sobie toksoplazmoze bo mam kota i chcialam wiedzieć.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję!
    jutro jestem u gina, zobaczymy, czy zleci coś jeszcze :D

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na skierowaniu miałam napisane badania : morfologia,OB, CRP, mocz, LH, FSH, PROLAKTYNA, TESTOSTERON, T3, T4, TSH i jeszcze jedno, którego nie moge odczytać, badania miałam robione w 5 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 14:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badania męża - dla mnie to podstawa, już nie raz dziewczyny ładowały w siebie leki, a u panów plemnikowa posucha...
    poza tym, co napisały dziewczyny, to jeszcze Toxo IGM, Toxo IGG, CMV IGG, CMV IGM, Różyczka, Chlamydia i porządny posiew z pochwy+szyjki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 09:56

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ