X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badania nad endometriozą program lekowy
Odpowiedz

Badania nad endometriozą program lekowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 27 marca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś zainteresowany tematem endomendy chciałby skorzystać z programu
    https://trials.autocruitment.com/forms/EndometriosisStudy_t1707_sbBi_PL_FB/?utm_source=fb&utm_medium=feed_ad&utm_campaign=F1_EndometriosisPL_BU14_F_18-49_Dance_Lead&utm_content=F1_sbBi_nb_ne_looking_ENPL026_LM&fbclid=IwAR30yy67g2HQSDEmMWDncniFNcUu7KALXydmFxAQHedI34wSBWlqapcoBSU_aem_AR4qMUZ3AdK6dXDiXeCgqf6wEx-c1lqzX4v2oFroCSo6br9OuJZIRyV8bDaUTBm3pigOumO3xoO7EIDmF7OehQqP&utm_id=120205635042690442&utm_term=120205636080200442
    Fb mi podpowiedział, nie mam z nimi nic wspólnego.

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • RedTail_Rudzia Ekspertka
    Postów: 196 107

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm mi też to wyskoczyło a mnie zastanawia czy to jest prawdziwe w sensie czy nie kradną danych .. bo przecież firma jest z nowego Yorku owszem mogą być różne platformy internetowej z różnych części świata
    Ale interesuje mnie czy ktoś się rejestrowal przeszedł kwalifikacje i badania ..

    Rudzia ❤️
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ