Forum Starając się z pomocą medyczną Badania refundowane przez NFZ
Odpowiedz

Badania refundowane przez NFZ

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kamila1980 Koleżanka
  Postów: 80 12

  Wysłany: 1 czerwca 2015, 18:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Podaję linka do listy badań jakie są refundowane przez NFZ, jest tego sporo, między innymi Tsh, fsh, prolaktyna itp. Powiem szczeże że za nie które płaciłam a tu trzeba mieć skierowanie i jest w ramach NFZ. Mam nadzieję, że komuś przyda się .
  http://www.mz.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0020/5564/aosrozporzadz_swgwar_20131107zal2.pdf

  ovufriend.pl
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ