Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną badanie w kierunku chlamydia trachomatis, ureaplazm, mykoplazm
Odpowiedz

badanie w kierunku chlamydia trachomatis, ureaplazm, mykoplazm

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2014, 06:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam wykonać wymaz z kanału szyjki macicy w kierunku chlamydia trachomatis, ureaplazm, mykoplazm, oraz wymaz z pochwy w kierunku bakterii tlenowych i beztlenowych (streptococcuc B agalactiae) Gdzie wykonać takie badania czy to możne pobrać wymaz każdy ginekolog podczas wizyty czy w labolatoriach jakiś specjalistycznych

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z was robiła te badania ?

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png
  • Anatolka Autorytet

Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam w klinice leczenia nieplodnosci. Katowice provita. Cena 300zl. Wyniki po 3-5 tygodni

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet

Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bakterii tlenowych i beztlenowych nie mialam zleconych.

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • MisiaMisia Autorytet

Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że w większości miejsc można wykonać. Tzn takich gdzie leczy się niepłodność, lub kompleksowo ginekologiczne. Bakterie to raczej w cytologii wychodzą a chlamydię robią w większości miejsc. Sylwiunia w jakiej miejscowości szukasz?

MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora 7 stycznia 2015, 11:51

• Anatolka Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog skoro zleca to powinien podpowiedziec gdzie je mozna wykonac. On pewnie wie i nie wiedziec czemu nie powie, a dziewczyna sie naszuka.

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o to ze zalecił mi to ginekolog w krakowie a tam mam 300 km dlatego on wskazał mi miejsce ale w kakowie, powiedział ze moge zrobić to u siebie gdzieś na miejscu by nie jeździć tak daleko

6es3onyx9001zu66.png
  • Anatolka Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm, a w wyszukiwarce Ci nic sensownego nie wyszukalo gdzies w okolicy?

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)