X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną badanie w kierunku chlamydia trachomatis, ureaplazm, mykoplazm
Odpowiedz

badanie w kierunku chlamydia trachomatis, ureaplazm, mykoplazm

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam wykonać wymaz z kanału szyjki macicy w kierunku chlamydia trachomatis, ureaplazm, mykoplazm, oraz wymaz z pochwy w kierunku bakterii tlenowych i beztlenowych (streptococcuc B agalactiae) Gdzie wykonać takie badania czy to możne pobrać wymaz każdy ginekolog podczas wizyty czy w labolatoriach jakiś specjalistycznych

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z was robiła te badania ?

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam w klinice leczenia nieplodnosci. Katowice provita. Cena 300zl. Wyniki po 3-5 tygodni

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bakterii tlenowych i beztlenowych nie mialam zleconych.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że w większości miejsc można wykonać. Tzn takich gdzie leczy się niepłodność, lub kompleksowo ginekologiczne. Bakterie to raczej w cytologii wychodzą a chlamydię robią w większości miejsc. Sylwiunia w jakiej miejscowości szukasz?

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:51

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog skoro zleca to powinien podpowiedziec gdzie je mozna wykonac. On pewnie wie i nie wiedziec czemu nie powie, a dziewczyna sie naszuka.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o to ze zalecił mi to ginekolog w krakowie a tam mam 300 km dlatego on wskazał mi miejsce ale w kakowie, powiedział ze moge zrobić to u siebie gdzieś na miejscu by nie jeździć tak daleko

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm, a w wyszukiwarce Ci nic sensownego nie wyszukalo gdzies w okolicy?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ