X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bardzo dziwna miesiączka Duphston
Odpowiedz

Bardzo dziwna miesiączka Duphston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 13 października 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ten cykl to jest jakiś festiwal nowości w moim ciele :P Duphaston biorę od kilku miesięcy, w tym miesiącu jednak brałam go kilka dni dłużej ze względu na wynik bety, którą robiłam 12 dpo (bez potwierdzenia, jedynie objawy).
    Od 18 dc do 31 dc brałam Duphaston 2x dziennie. Około 26 dc zaczęły się u mnie bóle podbrzusza, kłucie i ciągniecie jajników. Po otrzymaniu wyników negatywnych bety, odstawiłam w poniedziałek Duphaston.
    Dzisiaj- hit! 2 dni po odstawieniu dostałam niespodziewanej miesiączki - całkowicie bezbolesnej, piersi nie bolą, świetnie się czuję, generalnie inaczej niż zwykle (zwykle w pierwszy dzień ledwo żyję). W dodatku krew jest bardzo żywo-jasno czerwona, wręcz pomarańczowa.
    Czy tak faktycznie może dziać się po Duphastonie? Z czego wzięły się te nowości w tym cyklu? A może to powód do niepokoju? :(
    Ściskam i pozdrawiam ❤️

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 13 października 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co mogę dodać, to że w tym miesiącu zmieniłam swoją dietę (podążając za wskazówkami Akademii Płodności)

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ