X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Beta Hcg po inseminacji a Pregnyl
Odpowiedz

Beta Hcg po inseminacji a Pregnyl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czterolistna_koniczynka1 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dołączyłam dziś do Was.
    Mogę poprosić o radę? 1 grudnia miałam pierwszą inseminację po CLO i Pregnylu. Dziś (8-9dpo) zrobiłam betę i wyszła 3.18.
    Ginekolog twierdzi, że nic już z tego nie będzie. Biorę cały czas Duphaston 2x1 tabl.
    Czy któraś z dziewczyn miała podobne doświadczenia? Mam już prawie 9 letnią córkę, poczętą w naturalny sposób.

    Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i rady :)

    Serdeczności dla wszystkich starających się!

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka beta to raczej pozostałość po pregnylu. Betę po iui najlepiej robić 13-16dni po iui.

    czterolistna_koniczynka1 lubi tę wiadomość

    M&M
  • czterolistna_koniczynka1 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka, nie przekreślać jeszcze tego cyklu?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo po iui tak szybko testów i bety die nie robi.

    czterolistna_koniczynka1 lubi tę wiadomość

    M&M
  • czterolistna_koniczynka1 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, powtórzę zatem badania.

    Serdecznie pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ