Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną BOCIAN WARSZAWA invitro inseminacja
Odpowiedz

BOCIAN WARSZAWA invitro inseminacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z pan korzystala z ich usług

• magfron Nowa

Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też jestem zainteresowana, czy któraś z Was korzystała z usług Bociana w W-wie. Jesteśmy z mężem umówieni na wizytę do kliniki, do dra Niedużaka. Pan doktor ma mieszane opinie, choć dość stare (na portalu znanylekarz.pl), dlatego zastanawiam się, czy nie warto umówić się do innego specjalisty. Wszelkie opinie mile widziane :)

• Sierściucha Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tam lecze, miałam tam już 3 procedury, 4 transfery 5 zarodków i 7zarodkow z ostatniej procedury na mnie czeka.
    Personel super miły, zawsze pomocny, lekarze też ok.
    Jeśli chodzi o skuteczność to trudno powiedzieć u mnie idzie ciężko, ale to chyba zależne od przypadku bo znam dziewczyny co udało im się tam za pierwszym czy drugim transferem.

magfron lubi tę wiadomość

0ba2188e07.png
  • karwowskaa Znajoma

Wysłany: 26 stycznia, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierściucha wrote:
    Ja się tam lecze, miałam tam już 3 procedury, 4 transfery 5 zarodków i 7zarodkow z ostatniej procedury na mnie czeka.
    Personel super miły, zawsze pomocny, lekarze też ok.
    Jeśli chodzi o skuteczność to trudno powiedzieć u mnie idzie ciężko, ale to chyba zależne od przypadku bo znam dziewczyny co udało im się tam za pierwszym czy drugim transferem.

U jakiego lekarza się leczyłaś?

32 lata
    AMH- 3.84
    2017 laparoskopia, lewy jajowód niedrożny
    02.2019 1 ICSI transfer 2BL 😔 0 ❄️
    07.2019 2 ICSI transfer 1BL 😔 4BL❄️
    10.2019 transfer ❄️ 1BL beta rosla 7 tc - 😔
    01.2020 transfer ❄️2 BL 😔
    Brak ❄️
    06.2020 3 ICSI transfer 2BL 😔 4BL ❄️
    09.2020 transfer ❄️2BL czekamy
    Zostały 2BL ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego