Forum Starając się z pomocą medyczną BOCIAN WARSZAWA invitro inseminacja
Odpowiedz

BOCIAN WARSZAWA invitro inseminacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z pan korzystala z ich usług

• magfron Nowa

Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też jestem zainteresowana, czy któraś z Was korzystała z usług Bociana w W-wie. Jesteśmy z mężem umówieni na wizytę do kliniki, do dra Niedużaka. Pan doktor ma mieszane opinie, choć dość stare (na portalu znanylekarz.pl), dlatego zastanawiam się, czy nie warto umówić się do innego specjalisty. Wszelkie opinie mile widziane :)

• Sierściucha Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tam lecze, miałam tam już 3 procedury, 4 transfery 5 zarodków i 7zarodkow z ostatniej procedury na mnie czeka.
    Personel super miły, zawsze pomocny, lekarze też ok.
    Jeśli chodzi o skuteczność to trudno powiedzieć u mnie idzie ciężko, ale to chyba zależne od przypadku bo znam dziewczyny co udało im się tam za pierwszym czy drugim transferem.

magfron lubi tę wiadomość

0ba2188e07.png
  • karwowskaa Znajoma

Wysłany: 26 stycznia 2020, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierściucha wrote:
    Ja się tam lecze, miałam tam już 3 procedury, 4 transfery 5 zarodków i 7zarodkow z ostatniej procedury na mnie czeka.
    Personel super miły, zawsze pomocny, lekarze też ok.
    Jeśli chodzi o skuteczność to trudno powiedzieć u mnie idzie ciężko, ale to chyba zależne od przypadku bo znam dziewczyny co udało im się tam za pierwszym czy drugim transferem.

U jakiego lekarza się leczyłaś?

32 lata
    AMH- 3.84
    2017 laparoskopia, lewy jajowód niedrożny
    02.2019 1 ICSI transfer 2BL 😔 0 ❄️
    07.2019 2 ICSI transfer 1BL 😔 4BL❄️
    10.2019 transfer ❄️ 1BL beta rosla 7 tc - 😔
    01.2020 transfer ❄️2 BL 😔
    Brak ❄️
    06.2020 3 ICSI transfer 2BL 😔 4BL ❄️
    09.2020 transfer ❄️2BL czekamy
    Zostały 2BL ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego