Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną BOCIAN WARSZAWA invitro inseminacja
Odpowiedz

BOCIAN WARSZAWA invitro inseminacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z pan korzystala z ich usług

• magfron Nowa

Wysłany: 14 stycznia, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też jestem zainteresowana, czy któraś z Was korzystała z usług Bociana w W-wie. Jesteśmy z mężem umówieni na wizytę do kliniki, do dra Niedużaka. Pan doktor ma mieszane opinie, choć dość stare (na portalu znanylekarz.pl), dlatego zastanawiam się, czy nie warto umówić się do innego specjalisty. Wszelkie opinie mile widziane :)

• Sierściucha Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tam lecze, miałam tam już 3 procedury, 4 transfery 5 zarodków i 7zarodkow z ostatniej procedury na mnie czeka.
    Personel super miły, zawsze pomocny, lekarze też ok.
    Jeśli chodzi o skuteczność to trudno powiedzieć u mnie idzie ciężko, ale to chyba zależne od przypadku bo znam dziewczyny co udało im się tam za pierwszym czy drugim transferem.

magfron lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)