X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ból lewego jajnika a wczesna ciąża
Odpowiedz

Ból lewego jajnika a wczesna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nelka Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Czy mocny ból lewego jajnika w 30 dc może świadczyć o ciąży? @ powinna przyjść 2 dni temu. Czy miałyście podobne objawy?
    Pozdrawiam :)

    Nelka
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelka wrote:
    Hej Dziewczyny,
    Czy mocny ból lewego jajnika w 30 dc może świadczyć o ciąży? @ powinna przyjść 2 dni temu. Czy miałyście podobne objawy?
    Pozdrawiam :)


    Kochana nie chcę Cię straszyć pod żadnym pozorem, ale jak boli Cię jajnik to udaj się do ginka jak najszybciej. Powodów może być wiele. Jak ja byłam w ciąży to bolał mnie jajnik prawy ale okazało się potem że miałam tam torbiel którą lekarze wzięli początkowo za ciążę pozamaciczną. Niestety poroniłam i podczas operacji mi tą torbiel wycięli. A robiłaś test ?

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • Nelka Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana, bardzo mi przykro z powodu Twojego poronienia:( Ja niestety też mam to za sobą, więc doskonale rozumiem przez co przeszłaś. U mnie okazało się, że prawdopodobnie zbyt wysoka prolaktyna i TSH były powodem poronienia. Leczę się teraz i zdziwiłabym się bardzo, gdyby okazało się, że to ciąża, bo mój gin powiedział, że są niewielkie szanse. Dziwnie się czuję w tym cyklu jak nigdy. Test zrobię jutro i zobaczymy, co pokaże. Pozdrawiam!

    Nelka
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przed @ bolaly jajniki jak przy owulacj. Teraz zaczynam 6 tydz ciazy.
    Co do tsh mialam ponad 7 a teraz ponad 4. Od wczoraj zaczelam brac leki :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Nelka Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paula! Jakoś tak czuję, że przyjdzie @... No niestety dzisiejszy test wyszedł negatywny. Jedyna nadzieja jest taka, że mnie okłamał tak podczas pierwszej ciąży, kiedy to nawet po 3 tygodniach po @ był negatywny.
    Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa:)

    Nelka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ