X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bolesny transfer
Odpowiedz

Bolesny transfer

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia1311 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 11 stycznia, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Zakładam wątek bo chciałabym znaleźć osobę która miała podobnie do mnie.

    Czy któraś z Was czuła podczas transferu kłucie w macicy przez cewnik i miała plamienie odrazu po transferze?

    Jestem załamana, nie znam nikogo kto miałby podobnie jak ja.. mialam przebadane dwa zarodki.. przy obydwóch transferach tak się stało..

    Starania od 2021r.
    🙎‍♀️ 30l. niedrożność jajowodow
    👨‍💼31l. słabe nasienie

    IVF START kwiecień 2024r
    Maj - punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ zdrowych po PGTA

    1 transfer - ❌ lipiec, beta 0.

    Biopsja endometrium ✅

    2 transfer - ❌ wrzesień, beta 0 (embryoglue, atosiban)

    Okno implantacyjne ✅
    Histeroskopia ✅
    Immunologia (kir bx - brak 4 kirów), wysoka odporność

    3 transfer - marzec ? 🙏 + encorton
  • Rzelka Autorytet
    Postów: 472 477

    Wysłany: 12 stycznia, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłucie na pewno było. Lekkie, do wytrzymania, ale było. Podobne odczucia jak przy zakładaniu cewnika do badania drożności.
    Plamienia nie pamiętam, ale prawdę mówiąc średnio zwracam uwagę na takie rzeczy po tego typu zabiegach - tak się po prostu może zdarzyć, że pęknie jakieś naczynko i trochę krwi się wyleje.

    Starania od marca 2022.
    W klinice od lutego 2023
    USG 🆗
    Owulacje obecne 🆗
    Hormony 🆗, poza TSH 4,2 -> Euthyrox 25 -> 1,4 -> 2,18
    HyCoSy - podejrzenie zwężenia prawego jajowodu
    Laparoskopia 🆗
    12 mscy stymulacji Lamettą bez efektu
    Ovitrelle, Duphaston, Utrogestan - bez efektu.
    Grudzień IVF:
    AMH 3,5
    stymulacja od 5dc - Rekovelle, Orgalutran, Gonapeptyl daily, Dostinex.
    11 🥚, 3 zarodki,
    12.12.24, 5 dni po punkcji świeży transfer 5.1.2,
    2 ❄️
    5dpt ⏸️
    6dpt HCG 58,6 🤔
    9dpt 210 😌
    11dpt 409 🥳
    18dpt 8486
    23dpt 2,6mm człowieka z tętnem ♥️
    03.02.25 - 10+2, 36mm, ♥️ 🆗
    I prenatalne 13+2 - 7,6cm, ♂️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ