X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Brak owulacji-leczenie CLO+ovitrelle
Odpowiedz

Brak owulacji-leczenie CLO+ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamilka1706 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o radę!!!Staram sie o dziecko 8 miesiaecy.Mam PCO, niedoczynność a co za tym idzie brak owulacji.Ostatnie 2 cykle były monitorowane oraz brałąm CLO i ovitrelle.Podobno ovitrelle utrzymuje sie nawet 10dni.U mnie po 4 dniach nie było śladu-test negatywny.Czy w takim razie zastrzyk nie podziałał?Czy jest możliwość ze jescze moge zajść w ciążę?Czy któraś miała podobną sytuacje?

    Kamilka1706
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ