X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną brak śluzu płodnego
Odpowiedz

brak śluzu płodnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pozytywna ptysia Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny od trzech miesięcy sprawdzam śluz i ani razu nie był ciągnący, niby mokry ale bardzo skąpy, testy owulacyjne wskazują jedną kreske :(
    ostatnie wyniki robione w 14 dc:

    LH 31.76 31.76

    faza folikularna: 2.4-12.6 mIU/ml
    faza owulacyjna: 14-95.6 mIU/ml

    FSH 5.83

    faza folikularna: 3.5-12.5 mIU/ml
    faza owulacyjna: 4.7-21.5 mIU/ml

    ESTRADIOL
    E2 1005 1005

    Kobiety fazy: folikularna 98-571,
    owulacyjna 176-1153
    czy któraś z was tak miała?

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie i zaczęłam pić siemię lniane i w pierwszej fazie cyklu łykam wiesiołka, trochę się poprawiło. Nie wypowiem się na temat badań, bo nie jestem lekarzem, ale myślę, że warto zasięgnąć rady ginekologa, żeby pomógł w określeniu, czy występuje u Ciebie owulacja. A sprawdzasz szyjkę albo mierzysz temp?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ma rację. Musisz zasięgnąć porady lekarza. Co do sluzu-myślałam podobnie. Bardzo w obserwacji pomógł mi wiesiołek. Ja brałam Oeparol.Śluz widziałam już w pierwszym cyklu. Teraz spróbuję siemienia.

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jest on w środku??? sprawdzalas? na przykład mój śluz jest zbyt leniwy i rzadko wygląda na zewnątrz ;D

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bierzcie wiesiołka ! Od 6 mies starań nie zauważyłam śluzu wcale ! Teraz od 2 cyklu biorę wiesiołek i powiem wam to co zobaczyłam w toalecie szok !! W końcu mam płodny śluz yupi !!

    Ferrari
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można go kupić w aptece?

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka,tak. Możesz poprosić o wiesiołek po prostu lub poszperać w necie i wybrać konkretną firmę. Ja brałam Oeparol Femina,jest świetny ale myślę,że można trochę zbić koszty i wybrać tańszy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ