X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromergon a plamienia
Odpowiedz

Bromergon a plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiulek1987 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie koleżanki, od 2 dni biorę Bromergon pół tabletki na noc oraz Euthyrox N50 pół tabletki. Dzisiaj rano dostałam ból podbrzusza jak na okres oraz plamienie. Dodam, że jestem w 13 dc i nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Czy możliwe, że to od tych leków? Czy może to owulacja i plamienieowulacyjne? Temperatura nie wskazuje na owulację, a zazwyczaj występuje ona międzu 15,a 17dc. Czy możliwe, że Bromergon przyspieszył owulkę?

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biore bromergon od jakis 3/4 lat w roznych dawkach i malych i ogromnych i nigdy nie mialam z tego powodu plamien, czy przyspiesza owulacje, tez nie sadze, raczej sprawia ze w ogole moze do niej dojsc, ale w ktorym dniu cyklu to chyba niezalezne od niego

    2017 #1
    2019 #2
    :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ