X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromergon, proszę o pomoc
Odpowiedz

Bromergon, proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Od ok roku biorę Bromergon w dawce 1/2 tabletki na noc, po ostatnim badaniach prolaktyna z wyniku 497,80 uIU/ml spadła na wynik 169 mIU/I, Pani doktor stwierdziła że dawkę mogę zmniejszyć do 1/4 tabletki na noc, ale mi osobiście dawka wydaje się za mała dla osoby starającej sie o dziecko.. Dodam że biorę również Euthyrox 25.
    Co o tym myślicie? Zostać przy dawce 1/2 tabletki, jak mówi mi intuicja, czy posłuchać lekarza? Już sama nie wiem, naczytałam się żę dawka 1/4 tabletki w sumie nic nie daje ...

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w razie dalszego złego samopoczucia mam zmniejszyć dawke na 1/4 i nic mi gino nie mowila ze ta dawka 'nie działa'.Poza tym jednak to zawsze lek więc jakiekolwiek ilości maja wpływ..tak mi sie wydaje..

    ex2btv738sn49jef.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mowila jak zaczynalam leczenie bromocornem ze jak ustawie sobie nizsza dawke to bedzie troche dluzej trwalo leczenie. Ale uparłam sie na 1 tabl. Teraz po ponad roku pozwoliła mi zmniejszyc dawke nawet do 1/4 ale biore po pół tabl bo łatwiej podzielić.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uważam, że najprościej zapłacić za zbadanie hormonu (ok. 20zł) po dawce 1/4 i będzie jasne czy ta porcja działa, my też zmniejszyliśmy do 1/4 na polecenie lekarza i jest ok; ten lek ma skutki uboczne, więc po co się faszerować?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ