X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną bromocorn/bromergon
Odpowiedz

bromocorn/bromergon

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzziewczyny czy te ktore je braly, czy po odstawiniu mialyscie bol sutkow/piesi?czy co moze byc przyczyna tego? okres raczej powinnam miec okolo 7 maja.prosze o wasze rady :) pozdrawiam wszystkie :)

    kasia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę już długi czas bez odstawiania :) czasem mi się zdarzy zapomnieć ale to następną dawkę biorę normalnie :) A ból piersi i sutek towarzyszy mi zazwyczaj od owulki :/

  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ja biorę już długi czas bez odstawiania :) czasem mi się zdarzy zapomnieć ale to następną dawkę biorę normalnie :) A ból piersi i sutek towarzyszy mi zazwyczaj od owulki :/

    dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam

    kasia :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bromocorn lykam od ponad roku bez robienia przerw w cyklu. Z bolami piersi u mnie roznie, zawsze mialam mega PMS. Ostatnio od owulki mnie bolaly :-\

    klz9io4pkfldzhbc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ