X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Castagnus pomocy
Odpowiedz

Castagnus pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie dziewczyny powiedzcie mi proszę co myślicie o tym specyfiku ? Lekarz mi go ostatnio zalecil. Tylko nie dopytalam jak go zazywac, raz dziennie tyle wiem. Ale do owulacji? Caly cykl? I jak dlugo mozna brac? Tak jak w ulotce 3 mce i przerwa? Jak dluga przerwa?

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałam go przez 3 miesiące, teraz zrobiłam przerwę i od nowego cyklu znowu zaczynam brać ale tym razem niepokalanek ze Swansona.

    Zdecydowanie pomógł mi przy plamieniach przed @, wcześniej nic nie pomagało, ani Duphaston ani inne leki. Prolaktynę mam zwykle pod kreską normy, ale straszny ze mnie życiowy nerwus, więc brałam pomimo prawidłowych wyników.
    Dał radę trochę opanować PMS, ale nadal nie usunął wszystkich objawów, zwłaszcza silnego bólu cycków. A dodam, ze brałam 2 tabletki dziennie.

    Uważam, że Castagnus jest dobry, ale w moim przypadku niewystarczający. Dlatego przerzucam się na Swansona, który ma większe stężenie niepokalanka.
    Raczej nie zaszkodzi, o ile nie masz już teraz zwiększonego LH, ponieważ niepokalanek działa właśnie na podwyższenie jego poziomu i zniwelowanie niedomogi lutealnej.

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I brałam go przez cały cykl, nieprzerwanie.

  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    I brałam go przez cały cykl, nieprzerwanie.

    Rowniez mam plamienia okolo 3 dni przed @
    Prolaktyna u mnie 25 przy normie 23 wiec lekko podwyzszona.
    LH 11.60 a norma 12.6.

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    To jest lek głównie na niedomogę lutealną i objawy PMS. Badałaś progesteron po owulacji (7,8 dni po)? Skoro Ci zalecił to chyba wie co robi, ja bym przetestowała i badała w każdym cyklu, jak wpływa na LH.

  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    To jest lek głównie na niedomogę lutealną i objawy PMS. Badałaś progesteron po owulacji (7,8 dni po)? Skoro Ci zalecił to chyba wie co robi, ja bym przetestowała i badała w każdym cyklu, jak wpływa na LH.
    Tak, 8 dni po owu progesteron mialam 16.16...

  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy castagnus zażywa sie caly cykl? Takze po owulacji?

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ