X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Cena ovitrelle Wroclaw
Odpowiedz

Cena ovitrelle Wroclaw

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    czy znacie może apteke we Wrocławiu, gdzie cena Ovitrelle nie powala z nóg? Ostatnio płaciłam ponad 140 zł przy Sztabowej, a cena w Białymstoku jest połowe niższa. Z góry dziękuję za pomoc :)

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 31 października 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w aptekach ZIKO są dużo tańsze suplementy (np. Inofolic za 39 zł, gdzie w innych aptekach ponad 50 zł), więc leki też może będą tańsze ;) Przedzwoń do nich :)
    Ja pregnyl/gonapeptyl kupuję zawsze przy klinice, żeby od razu zrobić zastrzyk więc cena kosmiczna :/

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanitow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny;* Własnie wcz dzwoniłam m.in. do Lege Artis na Joanitów i koszt ampułki to 69 zł, przy wiekszej ilości trzeba dzień wcześniej zamówić :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ