X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ciąża po nowotworze
Odpowiedz

Ciąża po nowotworze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agisos Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ciąża to powrót do choroby:-(

  • Agisos Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani po 6 m-cach wygrałam walkę z czerniakiem. Miałam dwie operacje , był mikroprzerzut na wartowniku. Pozostałe węzły czyste- usuniete były wszystkie węzły pachy prawej. Czy są wśród Was takie które miały podobną sytuację i nie bały się i zawalczyły o swoje marzenia...

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj!

    W 2010 roku mialam usunieta tarczyce. Po zastosowanym leczeniu musialam odczekac, ale jak tylko onkolog dal zielone swiatlo rozpoczelismy starania. W 2014 roku urodzilam syna. W zaden sposob nie wplynelo to na moje zdrowie. Teraz ponownie jestem w ciazy.

    Najlepiej chyba zapytac lekarza, jaki czas jest potrzebny aby organizm w pelni zregenerowal sie po chorobie i kiedy mozesz rozpoczac starania.

  • EmiKa Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 15 listopada 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Witaj!

    Po zastosowanym leczeniu musialam odczekac, ale jak tylko onkolog dal zielone światło..

    Witaj, jak długo Ty musiałaś odczekać?

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat mialam raka tarczycy i leczono mnie jodem radioaktywnym. Po tym leczeniu zalecane jest odczekanie rok, ale po poltora roku mialam jeszcze badanie kontrolne, rowniez wymagajace podania jodu, ale w mniejszej dawce no i trzeba bylo wstrzymac sie ze staraniami pol roku. Wiec tak naprawde od pierwszego leczenia musialam odczekac 2 lata. Musle, ze wszystko zalezy od tego jakie leczenie bylo zastosowane i jak szybko organizm sie zregenerowal.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ