Forum Starając się z pomocą medyczną Ciąża z jednym jajnikiem i jajowodem
Odpowiedz

Ciąża z jednym jajnikiem i jajowodem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Monica Ekspertka
  Postów: 170 185

  Wysłany: 18 września 2017, 16:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny. Jakie szanse czy w ogóle są jakiekolwiek na ciążę z jednym jajnikiem i jajowodem? . Straciłam w wyniku torbieli endometrialnych.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 września 2017, 22:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Myślę, że szansa jest. Mam znajomą, która w wieku 15 lat straciła jajnik z powodu raka. W wieku chyba 34 lat wyszła za mąż i w dwa miesiące później była w ciąży. Świetnie się czuła całą ciążę, a teraz zdrowa i śliczna córeczka poszła już do szkoły.

 • mmdw Przyjaciółka
  Postów: 70 51

  Wysłany: 21 września 2017, 22:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Monica wrote:
  Hej dziewczyny. Jakie szanse czy w ogóle są jakiekolwiek na ciążę z jednym jajnikiem i jajowodem? . Straciłam w wyniku torbieli endometrialnych.

  Kochana, mam to samo...9 lat temu ogromna torbiel endometrialna na prawym jajniku, niestety usunięta razem z nim a z kolei jajowód przy lewym, zdrowym jajniku niedrożny, czyi tak jakbym go nie miała...
  Nadzieję dała mi moja znajoma, która z jednym jajnikiem zaszła w ciążę, owszem po długich staraniach ale jej się udało!
  Wszystkiego dobrego:) Powodzenia i wiary w to, że się uda:)

  mmdw
 • Monica Ekspertka
  Postów: 170 185

  Wysłany: 20 października 2017, 19:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Udało się cuda się zdarzają. Czekam na pierwszą wizytę aby zobaczyć mojego drugiego maluszka.mmdw ja nie daje Ci nadziei ja jestem pewna że Ci się uda. Mi już mówiono o in vitro. Oby wszystko było do końca dobrze trzymam kciuki za Ciebie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego