X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ciąża z jednym jajnikiem i jajowodem
Odpowiedz

Ciąża z jednym jajnikiem i jajowodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monica Ekspertka
    Postów: 170 185

    Wysłany: 18 września 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jakie szanse czy w ogóle są jakiekolwiek na ciążę z jednym jajnikiem i jajowodem? . Straciłam w wyniku torbieli endometrialnych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że szansa jest. Mam znajomą, która w wieku 15 lat straciła jajnik z powodu raka. W wieku chyba 34 lat wyszła za mąż i w dwa miesiące później była w ciąży. Świetnie się czuła całą ciążę, a teraz zdrowa i śliczna córeczka poszła już do szkoły.

  • mmdw Przyjaciółka
    Postów: 70 51

    Wysłany: 21 września 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monica wrote:
    Hej dziewczyny. Jakie szanse czy w ogóle są jakiekolwiek na ciążę z jednym jajnikiem i jajowodem? . Straciłam w wyniku torbieli endometrialnych.

    Kochana, mam to samo...9 lat temu ogromna torbiel endometrialna na prawym jajniku, niestety usunięta razem z nim a z kolei jajowód przy lewym, zdrowym jajniku niedrożny, czyi tak jakbym go nie miała...
    Nadzieję dała mi moja znajoma, która z jednym jajnikiem zaszła w ciążę, owszem po długich staraniach ale jej się udało!
    Wszystkiego dobrego:) Powodzenia i wiary w to, że się uda:)

    mmdw
  • Monica Ekspertka
    Postów: 170 185

    Wysłany: 20 października 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się cuda się zdarzają. Czekam na pierwszą wizytę aby zobaczyć mojego drugiego maluszka.mmdw ja nie daje Ci nadziei ja jestem pewna że Ci się uda. Mi już mówiono o in vitro. Oby wszystko było do końca dobrze trzymam kciuki za Ciebie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ