X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLO, a ciąża pozamaciczna
Odpowiedz

CLO, a ciąża pozamaciczna

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka

Wysłany: 29 lipca 2013, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jestem po ciąży pozamacicznej i niestety nie mam już jednego jajowodu, próbuję zajść w ciążę już od 9 miesięcy, mam potwierdzone owulacje, nawet je co miesiąc czuję, występują naprzemiennie. Lekarz w następnym cyklu kazał mi mimo wszystko brać CLO, aby zwiększyć prawdopodobieństwo ciąży. Co o tym myślicie? Jeżeli mam owulację czy to nie zaszkodzi?

• Paula222 Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2013, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja też jestem po ciąży pozamacicznej, aktualnie 7 dmy cykl starań po niej, no i właśnie w tym cyklu biorę Clo...

17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ