X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLO, a ciąża pozamaciczna
Odpowiedz

CLO, a ciąża pozamaciczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 29 lipca 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jestem po ciąży pozamacicznej i niestety nie mam już jednego jajowodu, próbuję zajść w ciążę już od 9 miesięcy, mam potwierdzone owulacje, nawet je co miesiąc czuję, występują naprzemiennie. Lekarz w następnym cyklu kazał mi mimo wszystko brać CLO, aby zwiększyć prawdopodobieństwo ciąży. Co o tym myślicie? Jeżeli mam owulację czy to nie zaszkodzi?

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja też jestem po ciąży pozamacicznej, aktualnie 7 dmy cykl starań po niej, no i właśnie w tym cyklu biorę Clo...

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ