Forum Starając się z pomocą medyczną CLO I DUPHASTON
Odpowiedz

CLO I DUPHASTON

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • niki Debiutantka

Wysłany: 21 lutego 2013, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki, mam do was pytanko może ktoś się orientuje w lekach a dokładniej w CLO i DUPHASTON mój ginekolog mi przepisał te dwa leki mimo że u mnie normalnie występuje owulacja oraz nie zalecił mi żadnego monitoringu w czasie przyjmowania tego leku. czy któraś z was go przyjmowała mino występowania owulacji,i czy to pomogło? będę wdzięczna. pozdrawiam

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 lutego 2013, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy clo wskazany jest monitoring!! Ja jestem 4 cykl na clo jutro do inseminacji podchodzę i pewnie na dupohstan też po IUI przejdę~!!!
    Ale dziwne że nie kazał ci na monitoring przyjść!! a skąd wiesz że owulacja u ciebie występuję!!:-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 stycznia 2014, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez dostalam te 2 leki, zaczne brac dopiero od nowego cyklu, a teraz mam okres co 2 miesiace, wiec to jeszcze troche potrwa. Nie wiem do konca jak to jest z tyhm duphastonem, jak i do kiedy go brac?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego