Forum Starając się z pomocą medyczną Clostylbegyt jaki lekarz może przepisac?
Odpowiedz

Clostylbegyt jaki lekarz może przepisac?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An1 Znajoma

Wysłany: 16 października 2017, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki lekarz może przepisać clostylbegyt? Byłam dzisiaj u ginekologa i w związku z tym że nie dojrzewają mi jajeczka zapytałam o wspomaganie owulacji. Dostałam odpowiedz taką że to trzeba cały czas mieć pod kontrolą. Nie zapisała mi niczego nowegi na wzrost pecherzyków i ogólnie nie była chętna do zrobienia czegokolwiek aby jeszcze bardziej pomóc w mojej owulacji. Czy ginekolog może przepusywać clostylbegyt czy rovi to inny lekarz?

An1
  • Szyszunia 89 Autorytet

Wysłany: 16 października 2017, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że robi to ginekolog. Przy stosowaniu tego leku konieczny jest monitoring czyli usg kilka razy w danym cyklu więc może Twój lekarz nie ma na to chęci albo czasu ? Lepiej poszukaj dobrego lekarza który się Tobą odpowiednio zajmie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2017, 09:32

atdc3e5eldv1f00y.png

1o4u43asxvsm0aw6.png

• An1 Znajoma

Wysłany: 17 października 2017, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydawało że ginekolog. Teraz jestem w trakcie poszukiwań innego ginekologa.

An1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego