Forum Starając się z pomocą medyczną Clostylbegyt jaki lekarz może przepisac?
Odpowiedz

Clostylbegyt jaki lekarz może przepisac?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • An1 Znajoma
  Postów: 30 0

  Wysłany: 16 października 2017, 20:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jaki lekarz może przepisać clostylbegyt? Byłam dzisiaj u ginekologa i w związku z tym że nie dojrzewają mi jajeczka zapytałam o wspomaganie owulacji. Dostałam odpowiedz taką że to trzeba cały czas mieć pod kontrolą. Nie zapisała mi niczego nowegi na wzrost pecherzyków i ogólnie nie była chętna do zrobienia czegokolwiek aby jeszcze bardziej pomóc w mojej owulacji. Czy ginekolog może przepusywać clostylbegyt czy rovi to inny lekarz?

  An1
 • Szyszunia 89 Autorytet
  Postów: 289 113

  Wysłany: 16 października 2017, 20:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No pewnie, że robi to ginekolog. Przy stosowaniu tego leku konieczny jest monitoring czyli usg kilka razy w danym cyklu więc może Twój lekarz nie ma na to chęci albo czasu ? Lepiej poszukaj dobrego lekarza który się Tobą odpowiednio zajmie.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2017, 09:32

  atdc3e5eldv1f00y.png

  1o4u43asxvsm0aw6.png

 • An1 Znajoma
  Postów: 30 0

  Wysłany: 17 października 2017, 08:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Też mi się tak wydawało że ginekolog. Teraz jestem w trakcie poszukiwań innego ginekologa.

  An1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ