X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Clostylbegyt jaki lekarz może przepisac?
Odpowiedz

Clostylbegyt jaki lekarz może przepisac?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 16 października 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki lekarz może przepisać clostylbegyt? Byłam dzisiaj u ginekologa i w związku z tym że nie dojrzewają mi jajeczka zapytałam o wspomaganie owulacji. Dostałam odpowiedz taką że to trzeba cały czas mieć pod kontrolą. Nie zapisała mi niczego nowegi na wzrost pecherzyków i ogólnie nie była chętna do zrobienia czegokolwiek aby jeszcze bardziej pomóc w mojej owulacji. Czy ginekolog może przepusywać clostylbegyt czy rovi to inny lekarz?

    An1
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 16 października 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że robi to ginekolog. Przy stosowaniu tego leku konieczny jest monitoring czyli usg kilka razy w danym cyklu więc może Twój lekarz nie ma na to chęci albo czasu ? Lepiej poszukaj dobrego lekarza który się Tobą odpowiednio zajmie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2017, 09:32

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 17 października 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydawało że ginekolog. Teraz jestem w trakcie poszukiwań innego ginekologa.

    An1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ