X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Co dla Panów? Jakie suplementy?
Odpowiedz

Co dla Panów? Jakie suplementy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anulka86 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Już się tu udzielałam w temacie PCOS i problemów z ciąża...
    Teraz mam nowe pytanie, ale nigdzie tematu nie znalazłam więc zakładam nowy.

    Przy okazji tego, że ja piję Inofem zaczytałam się też w suplementy diety dla facetów, na niepłodność i na gorszej jakości nasienie (mój facet niestety pali, pije piwo kilka razy w tygodniu, że już o niezdrowym odzywianiu nie wspomnę)....

    O lekarzu specjaliście nie ma mowy bo zaraz się unosi honorem i dumą, więc postanowiłam sama wziąć sprawy w swoje ręce i chciałabym mu kupić Profertil, tego samego producenta co Inofem, skoro mi on służy. www.profertil.pl - piszą tam, że nie zaszkodzi na pewno, a może tylko pomóc. Mam nadzieję, że jak zacznie ten preparat przyjmować to może w końcu ię uda:(


    A czy Wasi panowie tez stosują jakies suplementy?

    Anulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka facet przede wszystkim powinien rzucic palenie, nie pic tyle piwa, nie przegrzewac sie na dole. Nawet profertil niewiele pomoze jak facet nie zmieni nawykow, zdrowe odzywianie tez konieczne. Mozesz kupic tanszy bo i tak witaminy nie pomoga jak facet sam bedzie mial gdzies swoje zdrowie.

    Agi83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Aszką.

    Ja mojego mężowi od razu uświadomiłam co wpływa negatywnie na jego nasienie i odstawił fajki, mocno ograniczył alko, uważa żeby się nie przegrzewać (każę mu od razu po przyjściu do domu jeansy ściągać!). Myślę, że facet woli robić takie rzeczy niż iść na badania, bo po prostu boi się, że może się okazać, że to problem jego plemników. A jak wiadomo, taka informacja ma przykry wpływ na potencję faceta.

    Także Anulka weź się za swojego faceta, wejdź mu na ambicję, bo sam dobrowolnie raczej nie zmieni nawyków :)

    ja mężowi zamówiłam wczoraj fertimen (tzn sam poprosił o jakiś profilaktyczny suplement), jak będę wiedziała jak działa to dam znać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Zgadzam się z Aszką.

    Ja mojego mężowi od razu uświadomiłam co wpływa negatywnie na jego nasienie i odstawił fajki, mocno ograniczył alko, uważa żeby się nie przegrzewać (każę mu od razu po przyjściu do domu jeansy ściągać!). Myślę, że facet woli robić takie rzeczy niż iść na badania, bo po prostu boi się, że może się okazać, że to problem jego plemników. A jak wiadomo, taka informacja ma przykry wpływ na potencję faceta.

    Także Anulka weź się za swojego faceta, wejdź mu na ambicję, bo sam dobrowolnie raczej nie zmieni nawyków :)

    ja mężowi zamówiłam wczoraj fertimen (tzn sam poprosił o jakiś profilaktyczny suplement), jak będę wiedziała jak działa to dam znać :)
    fermiten tez dobry i znacznie tanszy.

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma, ze unosi sie honorem. Chce mieć dziecko niech idzie sie zbadać. Same suplementy bez poznania podloza nic nie pomoga. Wiec lepiej z nim porozmawiaj powaznie i niech sie ogarnie.
    Mój mąż grzecznie poszedl die przebadac. Dawalam mu adrovit i macę, czasem srokę do popicia. Generalnie pogadaliśmy szczerze i wezmie wszystko co mu podam oraz robi wszystko o co go poproszę.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane na "meskie sprawy" na ovu mozna tez wiele sie dowiedziec apropo suplementow dla waszych mezczyzn :) warto zajrzec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka tu kopalnia wiedzy :)))
    dziękuje za info Aszka, mam nadzieję, że na tyle skuteczny, że zaowocuje wkrótce zieloną kropką ;)

    aszka lubi tę wiadomość

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    fermiten tez dobry i znacznie tanszy.
    Tylko nie na każdego działa... U mojego em po nim nie ma poprawy.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Tylko nie na każdego działa... U mojego em po nim nie ma poprawy.
    to wtedy mozna z tym profertilem sprobowac, wiem ze dziewczyny jeszcze chwala Androvit dla facetow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja mojemu kupiłam wczoraj ProMen zobaczymy jak zadziała :)
    zaszkodzic nie powinien:)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój m łykał androvit przez trzy miesiace za tydzień jedzie do kliniki na badanie zobaczymy czy jest poprawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Adrenalina i jak wyniki? Jest poprawa?
    My też za tydzień badania, sprawdzimy jak te żołnierzyki się mają :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ