X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Cyclo-Progynova
Odpowiedz

Cyclo-Progynova

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zuu Debiutantka

Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po abrazji martwego zarodka w 9tc. od zabiegu minęły już ponad 3 m-ce, a ja nie dostałam miesiączki. Dlatego lekarz przypisał mi właśnie Cyclo-Progynova do zażywania przez 3 cykle na wyregulowanie cyklu i powiedział, że jak trafi się w między czasie ciąża to po prostu odstawić tabletki...

Proszę powiedzcie mi dziewczyny, czy wiecie by podczas stosowania tego leku możliwe było zajście w ciążę i urodzenie zdrowych dzieciaczków?

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuu wrote:
    Jestem po abrazji martwego zarodka w 9tc. od zabiegu minęły już ponad 3 m-ce, a ja nie dostałam miesiączki. Dlatego lekarz przypisał mi właśnie Cyclo-Progynova do zażywania przez 3 cykle na wyregulowanie cyklu i powiedział, że jak trafi się w między czasie ciąża to po prostu odstawić tabletki...

Proszę powiedzcie mi dziewczyny, czy wiecie by podczas stosowania tego leku możliwe było zajście w ciążę i urodzenie zdrowych dzieciaczków?

Ja biore tabletki Cyclo-Progynova już 3 mieśiące,ale jeszcze 3 przede mną;) ginka zapisała mi go również na regulacje @ tyle,że ja je mam długie co 35-38 dni:( można zajść w ciąże z tymi lekami a jak zajdziesz to poprostu odstawiasz niestety nie wiem czy dzieciątka się urodzą zdrowe ale miejmy nadzieje ze tak będzie.Ja dodatkowo biore jeszcze inofolic 2x1 również chciałabym ujrzeć 2 kreseczki bo staram się już rok.Nie trać nadzieji Pozdrawiam i przykro mi z powodu poronienia :(

• Wika! Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoć mozna zajsc w ciąże, ja brałam 1 cykl po zoladexie

endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • zuu Debiutantka

Wysłany: 28 sierpnia 2014, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a może wiecie, czy wystarczy 1 opakowanie na wyregulowanie cyklu po takich przejściach? nie chciałabym za dużo sztucznych hormonów zażywać...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ