X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Cykl bezowulacyjny przy CLO?
Odpowiedz

Cykl bezowulacyjny przy CLO?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy któraś z Was mimo stosowania Clo nie miała owulacji?
    Co prawda nie mierzę w tym cyklu temperatury, ale testy wychodzą od 4 dni ujemne, śluz kremowy. Dziś mój 11dc, jutro idę na monitoring. A CLO brałam od 2-6dc 2*1.
    Ktoś? coś ? :)
    dziękuję :)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na trzy cykle z clo miałam 2 nie owulacyjne, także różnie to bywa:) powodzenia na monitoringu:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 5 cykli chyba tylko 2 owulacyjne, teraz 6 cykl z clo i się okaże niebawem :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc bezowulacyjny. Dziewczyny sa najlepszym przykladem, ale 11 dc i testy owu to za malo do stwierdzenia braku owulacji. Bez paniki, na owulacje jeszcze jest czas :) ja przy clo mialam nawet w 17 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 14:38

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi.
    Trzymam kciuki :)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc bezowulacyjny a moze nie byc, mi w jednym cyklu pokazalo calkiem bezowu a jak poszlam na monit to sie okazalo ze jestem po owulacji, wiec trzeba to sprawdzic na monitoringu, bo mi ani temperatura ani testy owulacyjne, ani sluz-bo nie mam, nic nie pokazywały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam 2 cykle z clo i były bezowulacyjne i lekarz zmienił mi leki na femare bo stwierdził ze szkoda cykli na clo... z femara pierwszy cykl był już owulacyjny a teraz jest drugi. Jest trochę silniejsza niż clo.. Powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ