X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na testowanie, dziwne samopoczucie
Odpowiedz

Czekając na testowanie, dziwne samopoczucie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 19 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie, albo kilka. Leci nam już rugi rok, jak staramy się o dziecko, niestety do tej pory bezowocnie. U mnie stwierdzono pcos i podwyższona prolaktyna. Od 3 cykli jestem na inofolic-u, a pierwszy cykl na bromergonie. Dzisiaj jest 6-sty dzień od owulacji, o dwóch dni czuję ból podbrzusza i tępe kłucie lewego jajnika. Bromergon stosuje dopochwowo i do owulacji nie było żadnych skutków ubocznych, więc wątpie, żeby do bóli przyczynił się bromek. Temperatura cały czas podwyższona 36,9-37,1. Szyjka wysoko, miękka i zamknięta, do testowania zostało 8 dni. I tu pytanie, czy to możliwe, żeby tak wcześnie odczuwać ewentualny ból po zapłodnieniu?
    Miałyście do czynienia z bromkiem czy inofoliciem? Jak długo się staracie? Testujecie w tym miesiącu? :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 19 września 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt, nic? :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 19 września 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria ja testuyje w tym tygodniu :) oficjalnie powinnam w piątek 25 września ale korci mnie, żeby iść na bete w środę (mam rocznicę ślubu i jakby wyszło to piękny prezent)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula takie pytania na forum sa non stop, nikt Ci nie powie kiedy było zapłodnienie czy zagniezdzenie bo wrozkami nie jestesmy. Nikt tez nie powie czy mozesz liczyc na pozytyw bo tego nie wiemy. Roznie to bywa jednym sie udaje jak maja dobre wskazania np. tempka wysoko, bol itd a innym przy takich objawach sie nie udaje, trzeba czekac na termin testu i po prostu go wykonac.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 19 września 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z aszką, niestety pierwsze oznaki ciążowe są bardzo suptelne i ciężkie do wyłapania mało tego są często podobne do objawów poprzedzających przyjście @. Oby u Ciebie to były znaki, ze coś fajnego się zaczyna dziać i zaowocowało pozytywnym wynikiem testu :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 19 września 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    PaulaViktoria ja testuyje w tym tygodniu :) oficjalnie powinnam w piątek 25 września ale korci mnie, żeby iść na bete w środę (mam rocznicę ślubu i jakby wyszło to piękny prezent)


    Trzymam kciuki, moje testowanie wypada na 27. Boźe daj mi cierpliowsci :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 20 września 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jest łatwo, ten czas dłuży się i dłuży ;) ale warto !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ