X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czy ktoś znataki przypadek?
Odpowiedz

Czy ktoś znataki przypadek?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, moja historia zaczela się w marcu 2013 gdy postanowiliśmy z mężem postarać sie o dzidzie, w maju okazalo sie ze ma pco i zaczelam brac clo w lipcu i duphaston od 16 do 25 dnia jedna tabletke ale cykle misie i tak wydluzyly do 33-36 dni. Zmienilam lekarza ktory kazalbrac dupka dwa razy dzienni od 16 do 25 dnia i clo od 5 do 9 i oczywiscie jezdzilam namonitorin od wrzesnia. Cykle mi sie wyregulowaly super do 28 dni, bale w listopadzie na usg okazalo sie ze mam torbiel wielkosc 3 na 4,5 cm. Dr powiedziala ze spokojnie i ze sie wchlonie zebym 5 dnia nastepngo cyklu n usg przyjechala. Po usg 5 dnia okazlo sie ze torbiel urosla do wielkosci 5 na 6 cm. Lekarka powiedziala ze w moe stanie sie cudzi i sie wchlonie bralamdupka 2 razy od 16 do 25 dnia, w tym cyklu jednak jak na złość dzisiaj mam 33 dzien i brak @ od 22 dnia boli mnie sutki w tymmiesiącuodpuscilam sobie miezenie tempki bo stwierdzilam ze to bez sensu. Zmierzylam z ciekawosci trzy dnitmu bylo 36,95 nastepnego dnia juz nizej 36,72 i pozniej 36,66. Dodam tylko ze jak nie kialam ovulacji to moja temp byla zawsze niska czyli wachala sie od 36,00 do 36,45. I teraz nie wiem czy to wszystko prżez torbiel nie jest.

    sylwia1808
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn te objawy wyższa temp, ból sutków ktory mial miejsce dwa miesiace temu a w tym nie ma.... Do dr zadzwonie uutro zobacze wtedy czybedzie mi kazala przyjechac czy czekac az sie @ pojawi. Test zrobie jutro ale czytalam ze wychodza pozytywne przy torbieli nawet beta wychodzi podwyższona. Czy ktoś wie o co chodzi w tym wszystkim?

    sylwia1808
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia rzadko kiedy wychodzi beta bardzo podwyzszona, moim zdaniem przestymulowano ci jajniki clo, za wysoka dawka. zmien gina.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do dwoch dni powinnas miec @ bo tempka spada.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki gin juz zmienilam jest spoko. Mam nadzieje ze tak bezie clo nie biore od 2 miesiecy zeby nie rosło

    weronika86 lubi tę wiadomość

    sylwia1808
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pewna na 100% za duzo clo, bedzie dobrze, jaki dawki ci dawal? monitorowal ci cykl?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna tabletka ale przez3 miesiace bralam od 2 nie biorę. A jednak torbiel może dawac podwyższoną bete co napisali nawet na ulotce testu ciążowego który dzisiaj rano wyszedł mi pozytywny i teraz do poniedziałku musze czekać żeby zrobić badanie z krwi tyle miesięcy czekalam na taki wynik testu a ten może by ć nie prawdziwy:((( po za tym temp nie spadla tylko poszla w górę ale to tez jeden z objawow torbieli....

    sylwia1808
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ