X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną czy miala ktoras z was łyżeczkowanie
Odpowiedz

czy miala ktoras z was łyżeczkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 11 października 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie dzis przeszlam ten zabieg i gin nie kazal sie starac 3 cykle zeby macica sie zregenerowala. Po jakim czasie zaczelyscie sie starac o dziecko,po jakim czasie zaczelyscie wpolzyc? narazie wszystko mnie boli i jestem przerazona. Mialam tez pobrany wycinek z szyjki macicy bo cytologia nie wyszla za dobra..

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 11 października 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja miałam łyżeczkowanie bo moja ciąża obumarła w 10 tc. Współżyć zaczeliśmy po okresie jak dostałam tak kazał lekarz, a starania po pół roku też tak powiedział mój lekarz a jest on dobrym specjalistą a co się stało że miałaś zabieg?? Pozdrawiam

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 października 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam z histeroskopia. W następnym cyklu już mogliśmy wznowić starania, a pierwsze ♡ jakieś 2 tyg. po zabiegu.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 13 października 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam lyzeczkowanie w kwietniu. W sumie nic mnie nie bolalo, krwawilam tylko jeden dzien. Wspolzyc zaczelismy po 2 tygodniach a starac zaczelismy sie dopiero w tym miesiacu bo sie okazalo, ze caly czas nie mam owulacji.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 16 października 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam łyżeczkowania. Moja znajoma za to po łyżeczkowaniu zaszła w ciążę w następnym cyklu. Ciąża przebiegła bardzo dobrze i dzdzia jest zdrowa :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985,ja miałam łyżeczkowanie 5 sierpnia (obumarła ciąża 10tc), współżycie zaczęliśmy po 3 tygodniach - 2 tygodnia miałam krwawienie a potem plamienie po zabiegu. Lekarz kazał odeczkać dwa swoje cykle, ale na wizycie kontrolnej 12 września stwierdził, że endometrium grube (ładnie odbudowane), szyjka również w porządku, więc dał zielone światło od razu:) to nie prawda że trzeba czekać aż pół roku, u każdej kobiety jest to sprawa indywidualna. Zazwyczaj daje się 2-3 cykle na uregulowanie hormonów, tyle. :) pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    31maja miałam zabieg i po 2@ dostała zielone światełko na starania :) (narazie trzecie i niestety bezskuteczne :/ a od następnego cyklu luteina, bo mam strasznie rozregulowane cykle ) pozdrawiam

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 16 listopada 2013, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Wy na teorie że u nierodek lyzeczkowanie może być niebezpieczne? Ja miałam przy okazji wycięcia polipa w szpitalu a mój gin nastraszyl mnie że to może powodować problemy z zajściem.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam histerioskopię 3 lata temu, usuwałam polip. Rok temu zaszłam w ciążę. Niestety straciłam ją w 8tc. Miałam łyżeczkowanie. Na razie kolejne próby zafasolkowania nieudane :-(. Ale to nie musi być związane z łyżeczkowaniem. W moim przypadku raczej z wiekiem

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam łyżeczkowanie w maju tego roku (12tc). Teraz jestem w 1 cyklu starań. Mam nadzieję, że się uda...

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zabiegu łyżeczkowania (18tc) okres przyszedł po ponad 6ciu tygodniach, pod koniec 5go juz współżyliśmy, wg mojej dr wszystko ładnie się zagoiło, więc dostaliśmy zielone światło do naturalnych starań od następnego cyklu.
    Ze stymulacją mam czekać 3 cykle od zabiegu. Na razie zauważyłam, że od poronienia wyregulował mi się cykl, jak w zegarku, nie pamiętam, kiedy tak było.
    Temat z 2013 :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 10:01

  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, cykl mam teraz równiutkie 27 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ