X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną czy pcos obu jajnikow mozna stymulowac ? i nie grozi to hiperstymulacja
Odpowiedz

czy pcos obu jajnikow mozna stymulowac ? i nie grozi to hiperstymulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam miec laparoskopie moja lekarka nie chce mi sprobowac stymulacji bo boi sie wlasnie tej hiperstymulacji, co ja mam robic ? Dac sie pokroic czy najpierw sprobowac stym z dongiem inofolikkem i ziolami (*_*)? Pomocy

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam PCO obu jajników i jednak lekarz zdecydował się na stymulację i jak widać udało się osiągnąć cel. Może jeszcze skonsultuj to u innego lekarza? Może ta laparoskopia wcale nie będzie potrzebna. Napisz jeszcze ile czasu się staracie, czy stosujesz jakąś dietę dla PCO, jak wyglądają Twoje cykle, jak z Twoją wagą?

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obustronne pcos , po laparoskopi..Jestem po dwukrotnej stymulacji i jakos nic sie nie dzieje..Spokojnie :)
    Dodam tylko ze po laparoslopii z marca w cyklu majowym bez wspomagaczy ale i niestety bez staran bo malz nier ma :( mialam wlasna owulacje ze stronuy kauteryuzowanego jajnika ..Wiec laparoskopia wcale nie jest taka zla ;) Gdyby nie to , ze mam jednostronna droznosc i malzonka rzadkow domu i musze zmaksymalizowac efekt owulacji po droznej stronie po laparo nie stymulowalabym sie w ogole..Bo jajnik kauteryzowany podjal dzialanie...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zw, 168 waga 53 tak że nadwagi nie mam. długośc cykli po zażywaniu lureiny miałąm tak 26 następny 23 a w tym cyklu lutki nie zażywałan i już jest ponad 40 cyl możesz na wykres luknać inofolic zażywam no i donga kupiłam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ