Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Męska płodność - jakie składniki naprawdę warto suplementować w czasie starań o dziecko?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną czy to sa objawy niedoboru progesteronu?
Odpowiedz

czy to sa objawy niedoboru progesteronu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 28 września 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 22:02

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 28 września 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego, co wiem plamienia może powodować zarówno niski progesteron jak i endometrioza. pewnie jeszcze coś by się znalazło. Myślę, że warto sprawie przyjrzeć się bliżej i sprawdzić, czym to u Ciebie konkretnie jest spowodowane. za mało danych ;) nie mam zbyt dużej wiedzy medycznej, żeby Ci coś poradzić, może bardziej doświadczone dziewczyny się wypowiedzą. no i dobry lekarz ! pozdrawiam, powodzenia!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 29 września 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia mogą, ale nie muszą świadczyć jednoznacznie o niskim progesteronie

    Wynik progetseronu 14 nie jest zły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 21:27

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 30 września 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiej grubości masz endometrium w czasie tych monitorowanych cykli?Nikt nie zwracał uwagi, że jest np. zbyt grubie, nierówne???Bo 14 progesteronu to rzeczywiście nie jest źle..
    A czasem natura płata figle i "taka Twoja uroda" :) A czy w cyklach kiedy brałaś luteinę też plamiłaś aż tyle dni przed @???

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ