X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czym się różni ICSI/IMSI?
Odpowiedz

Czym się różni ICSI/IMSI?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    Wiecie może?

    pozdrawiam i dziękuję
    Natalia

  • Anny1122 Koleżanka
    Postów: 48 103

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie metody polegają na tym, że embriolog wybiera najlepszego plemnika i bezpośrednio wstrzykuje do komórki jajowej; IMSI dodatkowo powiększają tego wybranego plemnika i oglądają czy widać jakieś większe nieprawidłowości. Akurat mój prowadzący lekarz uważał, że wcale więcej ciąż nie miał po IMSI więc robił same ICSI (ja jestem właśnie po udanym takim zabiegu, powód - czynnik męski).

    Natalia DRP lubi tę wiadomość

    Rocznik 1982.
    Starania od 2016 r.
    Słabe nasienie.

    1 i 2 ICSI, 3 transfery w sumie 5 maluchów
    3 ICSI pierwszy transfer w lutym 2019 r. - 14dpt beta 1330; 17dpt 3380; 18 dpt dwa pęcherzyki w macicy na USG. Co dalej? 20dpt 7598
    22 dpt 14983

    2nn3kw7iahlcy9lm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ