X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czystość pochwy
Odpowiedz

Czystość pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarnaamewaa Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 20 września 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Dziś miałam badanie stopień czystości pochwy (dziś powinnam dostać okresu)
    Wyniki to : liczne pałeczki gram ujemne, pojedyncze ziarenkowce gram dodatnie. Staramy się z mężem o dziecko, za 2 tygodnie podchodzimy piąty raz do in vitro. Czy to są złe wyniki, mam się martwić

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ