X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną DHEA na niskie AMH
Odpowiedz

DHEA na niskie AMH

Oceń ten wątek:
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1911 1888

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dota25 wrote:
    Czy DHEA 75 mg brałyście 3 tabletki na raz rano? czy po jednej w ciągu dnia?
    Jakie były efekty tej kuracji? Ja dopiero zaczynam :)

    Ja brałam tylko 3 tygodnie. Zaczynałam od 25 mg i miałam sukcesywnie zwiększać. Jak brałam 50 mg to brałam 2 tabletki na raz. W sumie jakoś się nad tym nie zastanawiałam tylko tak łykałam ale zaszłam w ciążę i lekarz kazał natychmiast odstawić.

    Dota25 lubi tę wiadomość

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊

    preg.png
  • Gutek Przyjaciółka
    Postów: 155 21

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Dziewczyny mi DHEA pomoglo mialam 0,6 wzroslo do 0,79


    w jakim okresie:)?

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 38

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_6 wrote:
    Ja brałam dhea i wydaje mi się że troszkę mi pomógł zajść w ciążę :)
    Mam pytanie czy bralyscie to dhea przez cały cykl? Ja biorę dhea i koenzym q10 plus witamina d właśnie na niskie amh. Dzięki za odp

  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 38

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Ja brałam tylko 3 tygodnie. Zaczynałam od 25 mg i miałam sukcesywnie zwiększać. Jak brałam 50 mg to brałam 2 tabletki na raz. W sumie jakoś się nad tym nie zastanawiałam tylko tak łykałam ale zaszłam w ciążę i lekarz kazał natychmiast odstawić.
    Hej i bralas to dhea przez cały cykl? Ja biorę 70 mg dziennie i zastanawiam się czy w razie pozytywnego wyniku testu mam to tak po prostu odstawić? Bo na ulotce jest napisane żeby absolutnie nie stosować w ciąży. Wielkie dzięki za info

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ