X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną DHEA na niskie AMH
Odpowiedz

DHEA na niskie AMH

Oceń ten wątek:
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1805 1800

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dota25 wrote:
    Czy DHEA 75 mg brałyście 3 tabletki na raz rano? czy po jednej w ciągu dnia?
    Jakie były efekty tej kuracji? Ja dopiero zaczynam :)

    Ja brałam tylko 3 tygodnie. Zaczynałam od 25 mg i miałam sukcesywnie zwiększać. Jak brałam 50 mg to brałam 2 tabletki na raz. W sumie jakoś się nad tym nie zastanawiałam tylko tak łykałam ale zaszłam w ciążę i lekarz kazał natychmiast odstawić.

    Dota25 lubi tę wiadomość

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 35 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • Gutek Przyjaciółka
    Postów: 155 21

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Dziewczyny mi DHEA pomoglo mialam 0,6 wzroslo do 0,79


    w jakim okresie:)?

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 36

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_6 wrote:
    Ja brałam dhea i wydaje mi się że troszkę mi pomógł zajść w ciążę :)
    Mam pytanie czy bralyscie to dhea przez cały cykl? Ja biorę dhea i koenzym q10 plus witamina d właśnie na niskie amh. Dzięki za odp

  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 36

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Ja brałam tylko 3 tygodnie. Zaczynałam od 25 mg i miałam sukcesywnie zwiększać. Jak brałam 50 mg to brałam 2 tabletki na raz. W sumie jakoś się nad tym nie zastanawiałam tylko tak łykałam ale zaszłam w ciążę i lekarz kazał natychmiast odstawić.
    Hej i bralas to dhea przez cały cykl? Ja biorę 70 mg dziennie i zastanawiam się czy w razie pozytywnego wyniku testu mam to tak po prostu odstawić? Bo na ulotce jest napisane żeby absolutnie nie stosować w ciąży. Wielkie dzięki za info

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ