X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną DHEA na niskie AMH
Odpowiedz

DHEA na niskie AMH

Oceń ten wątek:
  • Estrella Autorytet

Wysłany: 15 marca 2022, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dota25 wrote:
    Czy DHEA 75 mg brałyście 3 tabletki na raz rano? czy po jednej w ciągu dnia?
    Jakie były efekty tej kuracji? Ja dopiero zaczynam :)

Ja brałam tylko 3 tygodnie. Zaczynałam od 25 mg i miałam sukcesywnie zwiększać. Jak brałam 50 mg to brałam 2 tabletki na raz. W sumie jakoś się nad tym nie zastanawiałam tylko tak łykałam ale zaszłam w ciążę i lekarz kazał natychmiast odstawić.

Dota25 lubi tę wiadomość

AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • Gutek Przyjaciółka

Wysłany: 15 marca 2022, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Dziewczyny mi DHEA pomoglo mialam 0,6 wzroslo do 0,79

w jakim okresie:)?

• calistas Koleżanka

Wysłany: 31 marca 2022, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

• Bold Koleżanka

Wysłany: 12 czerwca 2022, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_6 wrote:
    Ja brałam dhea i wydaje mi się że troszkę mi pomógł zajść w ciążę :)
    Mam pytanie czy bralyscie to dhea przez cały cykl? Ja biorę dhea i koenzym q10 plus witamina d właśnie na niskie amh. Dzięki za odp

• Bold Koleżanka

Wysłany: 12 czerwca 2022, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Ja brałam tylko 3 tygodnie. Zaczynałam od 25 mg i miałam sukcesywnie zwiększać. Jak brałam 50 mg to brałam 2 tabletki na raz. W sumie jakoś się nad tym nie zastanawiałam tylko tak łykałam ale zaszłam w ciążę i lekarz kazał natychmiast odstawić.
    Hej i bralas to dhea przez cały cykl? Ja biorę 70 mg dziennie i zastanawiam się czy w razie pozytywnego wyniku testu mam to tak po prostu odstawić? Bo na ulotce jest napisane żeby absolutnie nie stosować w ciąży. Wielkie dzięki za info

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ