X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną distreptaza a starania
Odpowiedz

distreptaza a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam się poradzić osób, które stosowały distreptazę... Miałam w zeszłym cyklu zastosować od 6 do 12 czopków, niestety wyszło tak, że wzięłam tylko 4 i teraz się zastanawiam czy w tym cyklu sobie nie zaaplikować 6. Czy w cyklu z distreptazą trzeba odpuścić starania? Niestety wizytę u gina mam dopiero po 20dc ;/ Czy można się spokojnie starać oczywiście odstawiając lek przed owu?

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co distreptaza zawiera silne enzymy proteolityczne. Ja kiedyś dostałam te czopki, ale lekarz mi od razu powiedział, ze jak sie staram, to żebym ich nie stosowała, bo utrudniają zagnieżdżenie. Takze stosowałam w trakcie okresu i skończyłam przed owulka. Ja mialam doodbytniczo.

  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zakazał stosować podczas @, dopiero po jej zakończeniu. Ale się zastanawiam czy nawet odstawiając przed owu można jakoś zaszkodzić? W sumie w cyklu gdzie wzięłam te 4 czopki później (już po ich odstawieniu) długo bolał mnie brzuch i okres był dość bolesny (a zawsze mam bezbolesne). Stąd właśnie moje wątpliwości ;/

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 25 maja 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynałam brać od konca okresu i brałam do owulki. Nie mialam pi tym żadnych dolegliwości. A na co to dostałaś? Masz doodbytniczo?

  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 26 maja 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doodbytniczo ;) na rozpuszczenie ewentualnych zrostów w macicy i okolicy jajowodów...
    zastanawiam się jak długo substancja czynna krąży jeszcze w organizmie po odstawieniu:)

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ