X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną długa faza lutealna po CLO
Odpowiedz

długa faza lutealna po CLO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Może wy też miałyście taką sytuację, poradźcie coś.
    W tym miesiącu po raz pierwszy miałam stymulację CLO. Super wszystko, piękna owulacja w 13dc.
    Teraz tylko coś nie tak- okres powinnam mieć w 26 dc (moja FL zazwyczaj ma 12 dni, 13-tego przychodzi @). Dziś już mój 31 dc, czyli moja FL teraz trwa już 18-sty dzień! Testy wychodzą negatywne, zarówno sikańce , jak i beta.
    Czy macie podobne doświadczenia? Mam ciągle malutką nadzieję, że jednak jest szansa na fasolkę, ale chyba nie mam na co liczyć :(
    Będę wdzięczna za odpowiedź!

  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, hej, podbijam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, widzę, że stara wiadomość, ale nikt Ci nie odp. Ja po Clo mam dłuższą fazę lutealna. Wydluzyla się z 13-14 do 16-18 dni. Moja gin bardzo się z tego powodu ucieszyła i stwierdziła, że tak ma to działać :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ