Forum Starając się z pomocą medyczną długa faza lutealna po CLO
Odpowiedz

długa faza lutealna po CLO

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • potworu Przyjaciółka
  Postów: 63 23

  Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny,

  Może wy też miałyście taką sytuację, poradźcie coś.
  W tym miesiącu po raz pierwszy miałam stymulację CLO. Super wszystko, piękna owulacja w 13dc.
  Teraz tylko coś nie tak- okres powinnam mieć w 26 dc (moja FL zazwyczaj ma 12 dni, 13-tego przychodzi @). Dziś już mój 31 dc, czyli moja FL teraz trwa już 18-sty dzień! Testy wychodzą negatywne, zarówno sikańce , jak i beta.
  Czy macie podobne doświadczenia? Mam ciągle malutką nadzieję, że jednak jest szansa na fasolkę, ale chyba nie mam na co liczyć :(
  Będę wdzięczna za odpowiedź!

 • potworu Przyjaciółka
  Postów: 63 23

  Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej, hej, podbijam!

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 26 września 2017, 23:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć, widzę, że stara wiadomość, ale nikt Ci nie odp. Ja po Clo mam dłuższą fazę lutealna. Wydluzyla się z 13-14 do 16-18 dni. Moja gin bardzo się z tego powodu ucieszyła i stwierdziła, że tak ma to działać :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego