X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną dofinansowanie dla slaska
Odpowiedz

dofinansowanie dla slaska

Oceń ten wątek:
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 16 kwietnia, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama - no to super, załatwione wszystko 🤞 i bardzo Cię podziwiam za ten stoicki spokój i podejście do tematu . ja też mam wizytę w przyszłym tygodniu

    Atopikowa dobrze to określiłaś - myśleć, rozmyślać, wymyślać 😂
    ja też bym chciała transfer w tym samym cyklu co punkcja ale jak będzie to zobaczymy 🤞
    a co do ilości zapłodnionych 🥚, teraz ciężko stwierdzić ile tego w ogóle będzie i jakiej jakości także też póki co zdam się na lekarzy, jak wyjdzie dużo zarodków to mówię mężowi,że najwyżej będziemy mieli dużo dzieci 😂
    a tak serio to modlę się, aby były jakiekolwiek. bo kiedyś już byłam stymulowana zastrzykami i też to szło jak krew z nosa, więc trochę boję się o to czy będzie co pobierać

    elaela10 - a jak u Ciebie sytuacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia, 18:16

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • Jeszczeniemama Przyjaciółka
    Postów: 120 210

    Wysłany: 16 kwietnia, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    Jeszczeniemama - no to super, załatwione wszystko 🤞 i bardzo Cię podziwiam za ten stoicki spokój i podejście do tematu . ja też mam wizytę w przyszłym tygodniu

    Atopikowa dobrze to określiłaś - myśleć, rozmyślać, wymyślać 😂
    ja też bym chciała transfer w tym samym cyklu co punkcja ale jak będzie to zobaczymy 🤞
    a co do ilości zapłodnionych 🥚, teraz ciężko stwierdzić ile tego w ogóle będzie i jakiej jakości także też póki co zdam się na lekarzy, jak wyjdzie dużo zarodków to mówię mężowi,że najwyżej będziemy mieli dużo dzieci 😂
    a tak serio to modlę się, aby były jakiekolwiek. bo kiedyś już byłam stymulowana zastrzykami i też to szło jak krew z nosa, więc trochę boję się o to czy będzie co pobierać

    elaela10 - a jak u Ciebie sytuacja?
    Stoicki spokój bierze się z tego, że tyle razy już dostałam w d*pę że już naprawdę nie chce nic planować. Bo za każdym razem jak coś było zaplanowane to figa z tego wychodziła zawsze było "coś", zawsze coś się wykrzaczyło. Teraz wychodzę z założenia, że wolę się miło zaskoczyć niż niepotrzebnie rozczarować. Skupiam się na najbliższych a jak coś ma się udać to się poprostu uda i tak to z mojego punktu widzenia wygląda obecnie 🤭😉🍀

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Stoicki spokój bierze się z tego, że tyle razy już dostałam w d*pę że już naprawdę nie chce nic planować. Bo za każdym razem jak coś było zaplanowane to figa z tego wychodziła zawsze było "coś", zawsze coś się wykrzaczyło. Teraz wychodzę z założenia, że wolę się miło zaskoczyć niż niepotrzebnie rozczarować. Skupiam się na najbliższych a jak coś ma się udać to się poprostu uda i tak to z mojego punktu widzenia wygląda obecnie 🤭😉🍀

    Myślę, że jak u większości z Nas. Taka kwintesencja starań ale z drugiej strony przeciska się przez to wszystko mimo wszystko nadzieja, może złudna.. i niepewność przed nowym etapem ale Ty już chyba byłaś po procedurze więc mniej więcej wiesz co i jak, może dlatego chłodniej do tego podchodzisz 😁
    Ciężko planować cokolwiek w temacie procedury bo jest to nieprzewidywalne ale trzeba mniej wiecej wiedzieć czego się chce 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 08:13

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    Jeszczeniemama - no to super, załatwione wszystko 🤞 i bardzo Cię podziwiam za ten stoicki spokój i podejście do tematu . ja też mam wizytę w przyszłym tygodniu

    Atopikowa dobrze to określiłaś - myśleć, rozmyślać, wymyślać 😂
    ja też bym chciała transfer w tym samym cyklu co punkcja ale jak będzie to zobaczymy 🤞
    a co do ilości zapłodnionych 🥚, teraz ciężko stwierdzić ile tego w ogóle będzie i jakiej jakości także też póki co zdam się na lekarzy, jak wyjdzie dużo zarodków to mówię mężowi,że najwyżej będziemy mieli dużo dzieci 😂
    a tak serio to modlę się, aby były jakiekolwiek. bo kiedyś już byłam stymulowana zastrzykami i też to szło jak krew z nosa, więc trochę boję się o to czy będzie co pobierać

    elaela10 - a jak u Ciebie sytuacja?

    Czekam na miesiączkę, ma być w przyszłym tygodniu i jedziemy z 💉 :D

    Jeszczeniemama, #Aleksandra lubią tę wiadomość

  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1176 572

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Czekam na miesiączkę, ma być w przyszłym tygodniu i jedziemy z 💉 :D
    Oo to jestes troszke przed nami :)

    Jeszczeniemama, #Aleksandra lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 17 kwietnia, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Czekam na miesiączkę, ma być w przyszłym tygodniu i jedziemy z 💉 :D

    Ojeju, już się nie mogę doczekać, aż tu wszystkie wystartujemy! Jeszcze trochę :D 💉

    Atopikowa, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • Paulapaula992 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza ?
    Jak tam dziewczyny 😇

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 19 kwietnia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulapaula992 wrote:
    A co tu taka cisza ?
    Jak tam dziewczyny 😇

    My 30.04 mamy wizytę ze wszystki wynikami, ustalenim leków do symulacjk i od kolejnego cyklu startujemy :)

    #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wizytę 13.05. (tydzień przed miesiączką) na rozpisanie stymulacji i wtedy startujemy (przyjmując, ze wyniki badań będą ok).

    Okazało się jednak, że rejestratorka przypisała nas do nieprawidłowego lekarza, tzn. dostaliśmy informację, że będziemy pod opieką dr Kobielskiego, a w dniu wizyty okazało się że będziemy u dr Niesluchowskiej.

    Pani dr zrobiła na nas jednak dobre wrażenie więc jesteśmy dobrej myśli.
    Pani dr zleciła nam Badanie KIR i hla-c więc czekamy na wyniki.

    Z niecierpliwością czekam na wieści od pozostałych z Was i oczywiście trzymam kciuki za pomyślność procedury :)

    #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1176 572

    Wysłany: 19 kwietnia, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pod koniec kwietnia i rozpisanie stymulacji. Okres mam miec koło 10 maja i startujemy :)
    No dziewczyny oby nam sie poszczęściło :)

    Daisy90, #Aleksandra, Miphuhiz, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulapaula992 - na jakim etapie jesteście, mieliście już wizytę kwalifikacyjną?
    Większość z nas już po i czekamy na wizyty z wynikami, rozpisanie stymulacji i startujemy 💉Niektóre z nas już po procedurze Mela i Flora27.

    Karola138 - kiedy mniej więcej rozpoczynasz cykl?

    Daisy90 - mam nadzieję, że będziecie mimo wszystko zadowoleni :) też ma dobre opinie

    Ja mam wizytę 22.04, a przewidywany okres 28.04 także już wnet ;) Radość pomieszana ze strachem.

    Atopikowa, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogłam zaczynam od tego cyklu który się zaczął ale idealnie wszystkie wizyty wypadłyby mi w okresie majówkowym a wylatujemy wtedy. Więc daje sobie luz jeszcze, dbam o siebie, o suplementację i zacznę zastrzyki w następnym cyklu czyli jakoś w połowie maja start :)
    Jeśli któraś z Was ma doświadczenie albo wiedzę- jak w ogóle wygląda punkcja? To się robi pod narkozą?

    Na mnie dr Niesłuchowska też bardzo dobre wrażenie zrobiła, pod Jej opieką jesteśmy :)

    #Aleksandra, Atopikowa, Daisy90, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ja mogłam zaczynam od tego cyklu który się zaczął ale idealnie wszystkie wizyty wypadłyby mi w okresie majówkowym a wylatujemy wtedy. Więc daje sobie luz jeszcze, dbam o siebie, o suplementację i zacznę zastrzyki w następnym cyklu czyli jakoś w połowie maja start :)
    Jeśli któraś z Was ma doświadczenie albo wiedzę- jak w ogóle wygląda punkcja? To się robi pod narkozą?

    Na mnie dr Niesłuchowska też bardzo dobre wrażenie zrobiła, pod Jej opieką jesteśmy :)

    A no to jeszcze sobie odpoczniecie, bardzo fajnie przed procedurą zrobić sobie taki reset! ☺️

    Tak, punkcje robi się pod narkozą- krótką dosyć bo pobranie to raz ciach i z głowy ☺️

    Jeszczeniemama, Atopikowa, kasia lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1176 572

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ja mogłam zaczynam od tego cyklu który się zaczął ale idealnie wszystkie wizyty wypadłyby mi w okresie majówkowym a wylatujemy wtedy. Więc daje sobie luz jeszcze, dbam o siebie, o suplementację i zacznę zastrzyki w następnym cyklu czyli jakoś w połowie maja start :)
    Jeśli któraś z Was ma doświadczenie albo wiedzę- jak w ogóle wygląda punkcja? To się robi pod narkozą?

    Na mnie dr Niesłuchowska też bardzo dobre wrażenie zrobiła, pod Jej opieką jesteśmy :)
    Czyli dokładnie tak samo jak ja :) tez odpuściłam bo na majówkę wyjeżdżam i w połowie maja zaczynam :)
    Aleksandra ja mam tak samo strach,radość, podekscytowanie i niepewność hahah

    #Aleksandra, Jeszczeniemama, kasia lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Czyli dokładnie tak samo jak ja :) tez odpuściłam bo na majówkę wyjeżdżam i w połowie maja zaczynam :)
    Aleksandra ja mam tak samo strach,radość, podekscytowanie i niepewność hahah

    Czym bliżej.. tym szybciej mam ochotę uciec ha ha ha

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1176 572

    Wysłany: 20 kwietnia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    Czym bliżej.. tym szybciej mam ochotę uciec ha ha ha
    Hahahha 🤣🤣🤣🤣🤣
    Tyle czekałyśmy a teraz wariujemy 🤣🤣🤣🤣🤪

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 20 kwietnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Hahahha 🤣🤣🤣🤣🤣
    Tyle czekałyśmy a teraz wariujemy 🤣🤣🤣🤣🤪

    No, jak wariatki jakieś 🫣🤪 Damy radę ale nie spodziewałam się tylu skrajnych odczuć😂

    Atopikowa, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • Edyta123 Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 20 kwietnia, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również powielam Wasze obawy... U nas będzie to druga procedura i te obawy narastają z każdym dniem... Nadzieja miesza się ze strachem, że ta procedura również może pójść nie tak jak byśmy chcieli...Jeśli wszystko będzie w porządku, to od tego cyklu możemy startować. Leki które zostały przepisane mi do stymulacji to Gonal 900

    Atopikowa, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 665 309

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta123 wrote:
    Ja również powielam Wasze obawy... U nas będzie to druga procedura i te obawy narastają z każdym dniem... Nadzieja miesza się ze strachem, że ta procedura również może pójść nie tak jak byśmy chcieli...Jeśli wszystko będzie w porządku, to od tego cyklu możemy startować. Leki które zostały przepisane mi do stymulacji to Gonal 900

    Będę mocno trzymać za Nas wszystkie kciuki, żeby Nam się poszczęściło 🤞 🤗

    Atopikowa, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - podgląd 🥚
  • Jeszczeniemama Przyjaciółka
    Postów: 120 210

    Wysłany: 20 kwietnia, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czwartek będę miała wizytę na rozpisanie stymulacji. Ale czekam na jeszcze jeden wynik z badań wszystkie wymazy już mam, tylko z morfologii jednego brakuje czekam już chyba 10 dni i dalej brak na portalu pacjenta 🙂‍↕️ a czy robiłyście może USG piersi?

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ