X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dofinansowanie IVF we Wrocławiu - jest decyzja (INVICTA)
Odpowiedz

Dofinansowanie IVF we Wrocławiu - jest decyzja (INVICTA)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Przetarg na wykonywanie dofinansowanych zabiegów wygrała INVICTA. Dzwoniłam do nich ale nie mają jeszcze szczegółów i wytycznych, te beda na dniach.

    Ja w piątek kończę 40tkę wiec pewnie się nie załapię ale jak jesteście zainteresowane to dzwoncie do kliniki i zostawcie na siebie namiar, beda oddzwanić.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie
    Pozdrawiam
    Nat

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na zbyciu:
    - 4opak. Orgalutranu
    - 4szt. Gonapeptylu Daily
    - 1opak. Menopuru 600j.
    - 4opak. Ovaleap 300j. (zamiennik Gonal F)

    Jak coś to priv.

    Natalia DRP lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    dzwonili dziś do mnie z Invicty, umówili mnie na rozmowę

    Dobrze to wygląda z tymi dofinansowaniami, miasto dopłaca 5000 zł

    Podbijam bo może jakaś wrocławianka byłaby zainteresowana

  • Rossa Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam umowioną wizytę kwalifikacyjną do programu. Nie wiem czy się zalapiemy ale warto spróbować. Ile czekalyscie od wizyty do startu procedury?

  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Rossa. Na wizycie od razu Cie zakwalifikuja, jesli spelniasz podstawowe kryteria: wiek do 42, AMH min 0.7 i potwierdzony rok leczenia bezpłodności.

    Z grubsza: zaczynasz od badań- ok 1 miesiąc. Wyciszanie jajnikow: 1 cykl, symulacja 1 cykl.

    To taki raczej bardzo optymalny scenariusz.

    Koszt w INVICIE to 8900 (w tym dofinansowanie 5000), dodatki: duzoooo wiecej, dowiedz sie czy i czego potrzebujesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 12:16

  • Rossa Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Natalia za odpowiedź. A nam powiedzieli na wstępie że dopłacić musimy 5900 plus dodatki, dziwne. A u ktorego lekarza jesteście?

  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossa, dobrze piszesz. 5900 placisz a 5000 wynosi dofinansowanie. Pomylilam kwote 8900 z invimedem (tu cena bez badan)

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 29 lipca 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We Wrocławiu pary już mogą skorzystać z dofinansowania in vitro. Tutaj znajdziecie więcej informacji: https://www.klinikainvicta.pl/leczenie-nieplodnosci/programy-in-vitro/program-in-vitro-we-wroclawiu/.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ