Forum Starając się z pomocą medyczną Dofinansowanie IVF we Wrocławiu - jest decyzja (INVICTA)
Odpowiedz

Dofinansowanie IVF we Wrocławiu - jest decyzja (INVICTA)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

Przetarg na wykonywanie dofinansowanych zabiegów wygrała INVICTA. Dzwoniłam do nich ale nie mają jeszcze szczegółów i wytycznych, te beda na dniach.

Ja w piątek kończę 40tkę wiec pewnie się nie załapię ale jak jesteście zainteresowane to dzwoncie do kliniki i zostawcie na siebie namiar, beda oddzwanić.

Trzymam kciuki za nas wszystkie
    Pozdrawiam
    Nat

• Bella93 Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2019, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na zbyciu:
    - 4opak. Orgalutranu
    - 4szt. Gonapeptylu Daily
    - 1opak. Menopuru 600j.
    - 4opak. Ovaleap 300j. (zamiennik Gonal F)

Jak coś to priv.

Natalia DRP lubi tę wiadomość

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

Wysłany: 18 kwietnia 2019, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

dzwonili dziś do mnie z Invicty, umówili mnie na rozmowę

Dobrze to wygląda z tymi dofinansowaniami, miasto dopłaca 5000 zł

Podbijam bo może jakaś wrocławianka byłaby zainteresowana

• Rossa Koleżanka

Wysłany: 22 czerwca 2019, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam umowioną wizytę kwalifikacyjną do programu. Nie wiem czy się zalapiemy ale warto spróbować. Ile czekalyscie od wizyty do startu procedury?

Wysłany: 24 czerwca 2019, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Rossa. Na wizycie od razu Cie zakwalifikuja, jesli spelniasz podstawowe kryteria: wiek do 42, AMH min 0.7 i potwierdzony rok leczenia bezpłodności.

Z grubsza: zaczynasz od badań- ok 1 miesiąc. Wyciszanie jajnikow: 1 cykl, symulacja 1 cykl.

To taki raczej bardzo optymalny scenariusz.

Koszt w INVICIE to 8900 (w tym dofinansowanie 5000), dodatki: duzoooo wiecej, dowiedz sie czy i czego potrzebujesz

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 12:16

• Rossa Koleżanka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Natalia za odpowiedź. A nam powiedzieli na wstępie że dopłacić musimy 5900 plus dodatki, dziwne. A u ktorego lekarza jesteście?

Wysłany: 25 czerwca 2019, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossa, dobrze piszesz. 5900 placisz a 5000 wynosi dofinansowanie. Pomylilam kwote 8900 z invimedem (tu cena bez badan)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.