X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

DOSTINEX

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytani czy któraś z Was brała tabletki DOSTINEX na podwyższoną prolaktynę?
    Jak Wasz organizm zareagował i czy pomaga w zajściu w ciąże?

    natalkaa86
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem na dostinexsie od sierpnia i jak narazie ciąży brak ,a jesli chodzi o sam lek bardzo dobrze się czuję po nim więc jest ok ,a prolaktyna jest w normie więc biore nadla go i chyba juz na zawsze okaże sie teraz po tym cyklu !!!!pozdrawiam i powodzenia

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja tez biore dostinex od jakiegos czasu i widze same zalety bo prolaktyna leci w dol wiec dziala ciazy nie ma narazie ale u mnie to nie tylko wysika prolaktyna jest problemem ale tarczyca no i podejrzewam ze krotka faza lutealna bralam bromergon ale po nim prl zamiast spasc poszla w gore wiec zaczelam brac dostinex jedyny minus to cena a plusy to dlugotrwale dzialanie dobre samopoczucie brak sennosci i rozdraznienia i to ze bierzesz raz w tygodniu 1 tabletke przynajmniej ja tak mam tylko pierwszy raz jak wzielam dostinex to organizm przezyl szok i bylo mi slabo i niedobrze teraz jest ok moj endo polecil mi brac na noc bo lepiej przespac skutki przyjmowania wiec tak robie biore w niedziele wieczorem i rano wstaje wypoczeta po bromergonie byla masakra bylam nie do zycia pozatym dostinex jest dobrze tolerowany a bromergon podobno w czechach jest zakazany i wycofany ze sprzedazy wiec ja mysle ze jezeli ktos ma okazje i pieniadze to w gre wchodzi tylko dostinex

    Kaja lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wzięłam wczoraj na noc dotinex pierwszą tabletkę i czuje się po niej świetnie dzisiaj...też raz w tygodniu muszę stosować...no u mnie tarczyca i pozostałe jest ok, tylko mam problem z tą prolaktyną i ogromną nadzieje, że jak spadnie to uda mi się zaciążyć, tym bardziej, że lekarz dał mi ta nadzieje no i też biorę duphaston drugi miesiąc

    paulinabf2 lubi tę wiadomość

    natalkaa86
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalkaa86 bierzesze DOSTINEX i duphaston ? moja prolaktuna1092ul/l przy norme 600 i lekarz na poczatek zlecił 1/4 tabl. na tydzien na probe za 3 tyg kolejne badanie ale majac przypisany duphaston powiedział zeby nie łączyć a jak u Ciebie ?

  • Muki85 Autorytet
    Postów: 458 794

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam dostinex od 15 lutego co tydzień pół tabletki i już w marcu udało mi się zajść w ciążę. Do tego brałam euthyrox na niedoczynność tarczycy, clomiphen na owulacje i duphaston na niski progesteron oraz pregnyl na pęknięcie pęcherzyka. Skutków ubocznych nie miałam żadnych.

    wnidj48ag36qvarj.png
    4.04 beta 1210 😀
    16.12.19 Natalka ❤️👶🏻
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) ja rowniez biore dostinex, dzis 4 raz, pół tabletki na tydz. Prolaktyna podwyzszona 2x powyzej normy. Po dostinex czuje sie dobrze. Zadnych skutków ubocznych. W marcu również prowadzony monitoring. Owulacja byla 18 dc. Cykle dotychczas mialam regularne 26-29 dni. Dziś 32 dc a @ brak... jedynie plamienia drobne od 28 dc. Test negatywny. To moj pierwszy cykl z dostinex, czy komuś przesunela sie @?

  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też biorę dostinex 1 tabl/tydzień. Najtańszy jest chyba w aptece DOZ, ja płaciłam 99 zł/8 tabletek. Czuję się po nim dobrze, staram się brać na noc. Raz wzięłam wcześniej ale nic mi nie było. Narazie jestem po 3 tabletkach, jutro 4 i za około 2 tyg zrobię badania czy prolaktyna zeszła w dół. Dziewczyny a czy Wy w czasie brania dostinexu normalnie staracie się o dzidziusia?

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię dostinex.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Kamabag Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 maja 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kupię dostinex;)

  • Ilonkastok Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 14 maja 2020, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odkupie

  • Kama998 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 2 lipca 2020, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Kupię dostinex proszę do kontakt [email protected] (email męża lecz ja używam)

  • Lokki85 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, kupie dostinex, prosze o kontakt [email protected]

    Asi123 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ