X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną dostinex a brak skoku temp
Odpowiedz

dostinex a brak skoku temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • niebieska_biedronka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 listopada 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, staramy się z Mężem o dzidziusia już dłuższą chwilę, ostatnio robiłam badania hormonalne i wyszła mi prolaktyna powyżej normy. Lekarz przepisał dostinex 1/2 tbl w 2dc i 10dc, wzięłam na razie 1 raz (w tym 10 dniu), jest 17dc i powinnam być już dawno po owulacji, a skoku temperatury ani widu, ani słychu... pozostałe objawy w normie, pęcherzyk było widać na USG, cykle mam bardzo regularne, skoki temperatury książkowe od prawie 3 lat, to chyba pierwsza taka sytuacja.... Czy myślicie, że zamiast pomóc, to ten lek coś rozregulował? Czytałam sporo wątków na forach internetowych ale raczej wszyscy piszą że lek przywrócił owulację, a nie ją zaburzył... Może ktoś ma inne doświadczenia?

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 24 listopada 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niebieska_biedronka wrote:
    Cześć dziewczyny, staramy się z Mężem o dzidziusia już dłuższą chwilę, ostatnio robiłam badania hormonalne i wyszła mi prolaktyna powyżej normy. Lekarz przepisał dostinex 1/2 tbl w 2dc i 10dc, wzięłam na razie 1 raz (w tym 10 dniu), jest 17dc i powinnam być już dawno po owulacji, a skoku temperatury ani widu, ani słychu... pozostałe objawy w normie, pęcherzyk było widać na USG, cykle mam bardzo regularne, skoki temperatury książkowe od prawie 3 lat, to chyba pierwsza taka sytuacja.... Czy myślicie, że zamiast pomóc, to ten lek coś rozregulował? Czytałam sporo wątków na forach internetowych ale raczej wszyscy piszą że lek przywrócił owulację, a nie ją zaburzył... Może ktoś ma inne doświadczenia?
    Ja też pierwszy cykl na Diostinexie - pierwsza naturalna owulacja od dawna bez żadnych stymulacji. U mnie również nie było dużych skoków temperatury, tylko owulacja przyszła dość szybko (9/10 dzień). Dawno nie miałam tak wzorcowego cyklu jak po tym leku. Myślę, że nie powinnaś się martwić i wszytsko jest ok.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • niebieska_biedronka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 listopada 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Ja też pierwszy cykl na Diostinexie - pierwsza naturalna owulacja od dawna bez żadnych stymulacji. U mnie również nie było dużych skoków temperatury, tylko owulacja przyszła dość szybko (9/10 dzień). Dawno nie miałam tak wzorcowego cyklu jak po tym leku. Myślę, że nie powinnaś się martwić i wszytsko jest ok.

    Cześć Andzia, dziękuję za odpowiedź :) cieszę się, że w Twoim przypadku lek pomógł. U mnie sytuacja jest odwrotna, do tej pory było regularnie, a po zażyciu leku temperatura zwariowała

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ