Forum Starając się z pomocą medyczną Dostinex nie wskazany przy staraniach?
Odpowiedz

Dostinex nie wskazany przy staraniach?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 września 2018, 17:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Selina wrote:
  Jak już 3 dawki wzięłaś, to myślę że zdarzyła już spaść. Zbicie prl też jest ważne dla właściwego poziomu proga, przy niższej prl będzie on ładnie rósł po owu.
  Ja miałam 3 IUI i przy ostatniej miałam Encorton (chociaż bardziej to placebo, bo tylko 5mg, co ponoć nic nie daje) i zastrzyk Accofil w dniu IUI. Nic to nie dało, możliwe że moje endo było wtedy problemem. Do tej pory nie zdarzylam go zbadać, bo ciągle histero mi się przekłada ;) Teraz czekam na 5.10., może wtedy się uda zrobić i obczaic środek.
  Co do hazardu i niekontrolowanych zakupów, to miałam takie skutki przy stymulacji :D Nigdy nie byłam zakupoholiczką a był jeden miesiąc, że kupowalabym wszystko! :O szok, aż mąż był w szoku co się ze mną dzieje, heh
  To kiedy ta IUI i gdzie? :)

  Ufff, to dobrze skoro mówisz, że tak szybko spada, lekarze są tak czasami oszczędni w słowach, że niby odpowiadają na Twoje pytanie a nic nie wiesz ;)
  W prg upotruje trochę nadzieje, za każdym razem miałam niski prg przy ciążach, beta przyrastala prawidłowo a prg ledwo ledwo i było po ciąży...
  U mnie pierwsza IUI, pewnie bedzie to połowa przyszłego tygodnia, wczesniej próbowalismy naturalnie z Metypredem 8 mg czyli to jest jak 10 mg encortonu, clexane i luteina ale przy sterydzie przestałam w ogóle zachodzić. Jestem z Trójmiasta.
  A co jest nie tak u Ciebie z endo? Jakie masz wskazania do histero? Mi nie chca zrobić podobno nie ma wskazań. A ja jakos im nie wierzę ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ