X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dostinex nie wskazany przy staraniach?
Odpowiedz

Dostinex nie wskazany przy staraniach?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jak już 3 dawki wzięłaś, to myślę że zdarzyła już spaść. Zbicie prl też jest ważne dla właściwego poziomu proga, przy niższej prl będzie on ładnie rósł po owu.
    Ja miałam 3 IUI i przy ostatniej miałam Encorton (chociaż bardziej to placebo, bo tylko 5mg, co ponoć nic nie daje) i zastrzyk Accofil w dniu IUI. Nic to nie dało, możliwe że moje endo było wtedy problemem. Do tej pory nie zdarzylam go zbadać, bo ciągle histero mi się przekłada ;) Teraz czekam na 5.10., może wtedy się uda zrobić i obczaic środek.
    Co do hazardu i niekontrolowanych zakupów, to miałam takie skutki przy stymulacji :D Nigdy nie byłam zakupoholiczką a był jeden miesiąc, że kupowalabym wszystko! :O szok, aż mąż był w szoku co się ze mną dzieje, heh
    To kiedy ta IUI i gdzie? :)

    Ufff, to dobrze skoro mówisz, że tak szybko spada, lekarze są tak czasami oszczędni w słowach, że niby odpowiadają na Twoje pytanie a nic nie wiesz ;)
    W prg upotruje trochę nadzieje, za każdym razem miałam niski prg przy ciążach, beta przyrastala prawidłowo a prg ledwo ledwo i było po ciąży...
    U mnie pierwsza IUI, pewnie bedzie to połowa przyszłego tygodnia, wczesniej próbowalismy naturalnie z Metypredem 8 mg czyli to jest jak 10 mg encortonu, clexane i luteina ale przy sterydzie przestałam w ogóle zachodzić. Jestem z Trójmiasta.
    A co jest nie tak u Ciebie z endo? Jakie masz wskazania do histero? Mi nie chca zrobić podobno nie ma wskazań. A ja jakos im nie wierzę ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ