Forum Starając się z pomocą medyczną Dostinex nie wskazany przy staraniach?
Odpowiedz

Dostinex nie wskazany przy staraniach?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 września 2018, 17:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Selina wrote:
  Jak już 3 dawki wzięłaś, to myślę że zdarzyła już spaść. Zbicie prl też jest ważne dla właściwego poziomu proga, przy niższej prl będzie on ładnie rósł po owu.
  Ja miałam 3 IUI i przy ostatniej miałam Encorton (chociaż bardziej to placebo, bo tylko 5mg, co ponoć nic nie daje) i zastrzyk Accofil w dniu IUI. Nic to nie dało, możliwe że moje endo było wtedy problemem. Do tej pory nie zdarzylam go zbadać, bo ciągle histero mi się przekłada ;) Teraz czekam na 5.10., może wtedy się uda zrobić i obczaic środek.
  Co do hazardu i niekontrolowanych zakupów, to miałam takie skutki przy stymulacji :D Nigdy nie byłam zakupoholiczką a był jeden miesiąc, że kupowalabym wszystko! :O szok, aż mąż był w szoku co się ze mną dzieje, heh
  To kiedy ta IUI i gdzie? :)

  Ufff, to dobrze skoro mówisz, że tak szybko spada, lekarze są tak czasami oszczędni w słowach, że niby odpowiadają na Twoje pytanie a nic nie wiesz ;)
  W prg upotruje trochę nadzieje, za każdym razem miałam niski prg przy ciążach, beta przyrastala prawidłowo a prg ledwo ledwo i było po ciąży...
  U mnie pierwsza IUI, pewnie bedzie to połowa przyszłego tygodnia, wczesniej próbowalismy naturalnie z Metypredem 8 mg czyli to jest jak 10 mg encortonu, clexane i luteina ale przy sterydzie przestałam w ogóle zachodzić. Jestem z Trójmiasta.
  A co jest nie tak u Ciebie z endo? Jakie masz wskazania do histero? Mi nie chca zrobić podobno nie ma wskazań. A ja jakos im nie wierzę ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego