Forum Starając się z pomocą medyczną Dostinex nie wskazany przy staraniach?
Odpowiedz

Dostinex nie wskazany przy staraniach?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 września 2018, 17:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Selina wrote:
  Jak już 3 dawki wzięłaś, to myślę że zdarzyła już spaść. Zbicie prl też jest ważne dla właściwego poziomu proga, przy niższej prl będzie on ładnie rósł po owu.
  Ja miałam 3 IUI i przy ostatniej miałam Encorton (chociaż bardziej to placebo, bo tylko 5mg, co ponoć nic nie daje) i zastrzyk Accofil w dniu IUI. Nic to nie dało, możliwe że moje endo było wtedy problemem. Do tej pory nie zdarzylam go zbadać, bo ciągle histero mi się przekłada ;) Teraz czekam na 5.10., może wtedy się uda zrobić i obczaic środek.
  Co do hazardu i niekontrolowanych zakupów, to miałam takie skutki przy stymulacji :D Nigdy nie byłam zakupoholiczką a był jeden miesiąc, że kupowalabym wszystko! :O szok, aż mąż był w szoku co się ze mną dzieje, heh
  To kiedy ta IUI i gdzie? :)

  Ufff, to dobrze skoro mówisz, że tak szybko spada, lekarze są tak czasami oszczędni w słowach, że niby odpowiadają na Twoje pytanie a nic nie wiesz ;)
  W prg upotruje trochę nadzieje, za każdym razem miałam niski prg przy ciążach, beta przyrastala prawidłowo a prg ledwo ledwo i było po ciąży...
  U mnie pierwsza IUI, pewnie bedzie to połowa przyszłego tygodnia, wczesniej próbowalismy naturalnie z Metypredem 8 mg czyli to jest jak 10 mg encortonu, clexane i luteina ale przy sterydzie przestałam w ogóle zachodzić. Jestem z Trójmiasta.
  A co jest nie tak u Ciebie z endo? Jakie masz wskazania do histero? Mi nie chca zrobić podobno nie ma wskazań. A ja jakos im nie wierzę ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego